برای نیمسال دوم تحصیلی؛

دستورالعمل اجرائی نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد ابلاغ گردید

دستورالعمل اجرائی نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد ابلاغ گردید

دانشگاه فارسی: جزئیات دستورالعمل اجرائی نقل و انتقال دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام گردید.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی «دستورالعمل اجرائی نقل و انتقال دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹» را در امتداد فراهم کردن تسهیلات بیشتر در پروسه بررسی و رسیدگی به درخواست های دانشجویان در نیمسال دوم سال تحصیلی به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استانها ابلاغ نمود.
براساس این دستورالعمل، ثبت درخواست دانشجویان متقاضی میهمانی یا انتقال از تاریخ اول تا ۱۵ دی ماه بوسیله سامانه منادا انجام می شود.
دانشجویان متقاضی باید توجه داشته باشند که درخواست نقل و انتقال دانشجویی تنها بوسیله سامانه منادا به آدرس https: //monada.iau.ir/ امکان پذیر است.
در این دستورالعمل آمده است: بمنظور پیش گیری از شیوع بیماری کرونا، تسهیلات میهمانی به شهر محل سکونت پیش بینی شده که در این خصوص مساعدت لازم به عمل آید.
براساس بندهایی از این دستورالعمل، ستاندن رساله در مقطع دکتری تخصصی در واحد دانشگاهی مقصد، برای دانشجویانی که مجوز میهمانی آنان یک نیمسال است، ممنوع می باشد.
همچنین بمنظور فراهم آمدن حداکثر تسهیلات برای دانشجویان، روند انجام امور در سامانه منادا به نحوی طراحی شده که نیازی به تردد دانشجو بین واحدهای دانشگاهی مبداء و مقصد جهت پیگیری درخواست نباشد.
واحدهای دانشگاهی مبداء باید بدون مراجعه حضوری دانشجویان در اسرع وقت(قبل از شروع ثبت نام آموزشی) نسبت به بارگذاری و ارسال فهرست دروس بوسیله سامانه منادا اقدام نمایند تا خللی در انتخاب واحد دانشجویان ایجاد نشود. همین طور واحدهای دانشگاهی مقصد بلافاصله بعد از نهایی شدن نمرات، فهرست دروس گذرانده شده دانشجو را به واحدهای دانشگاهی مبداء ارسال نمایند.


منبع:

1399/10/05
00:54:09
5.0 / 5
651
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است