در ایام تعطیلات نوروزی؛

فرصت شركت زوج های دانشجو در برنامه ویژه ازدواج دانشجویی برقرار شد

فرصت شركت زوج های دانشجو در برنامه ویژه ازدواج دانشجویی برقرار شد

به گزارش دانشگاه فارسی دبیر ستاد ازدواج دانشجویی اعلام نمود: زوج های دانشجویی كه مشتاق شركت در برنامه ویژه پیك عاشقی هستند، فرصت ثبت نام آنها در سایت ازدواج دانشجویی فراهم گشته است.مهدی غلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی اظهار داشت: ثبت نام بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی از اواسط آذرماه سال ۹۸ در سایت ستاد ازدواج دانشجویی شروع شد و «طرح ملی همسفر تا بهشت» برای زوج هایی كه ثبت نام كرده بودند از ۱۰ دی ماه ۹۸ فعال شد.
وی با اعلان اینكه بیش از ۱۹ هزار زوج دانشجو در سایت ستاد ازدواج دانشجویی ثبت نام كردند، افزود: پیش بینی می نماییم ۱۵ الی ۱۶ هزار زوج در طرح ملی همسفر تا بهشت شركت نمایند، در طول ۱۰ دی ماه تا اوایل اسفند، ۱۸ كاروان تحت پوشش ۸ هزار زوج به مشهد مقدس مشرف شدند اما به سبب شیوع ویروس كرونا تشرف زوج های دانشجو به مشهد مقدس متوقف گردید.
دبیر ستاد ازدواج دانشجویی افزود: ستاد برای ایام تعطیلات نوروز برنامه «پیك عاشقی» را پیش بینی كرده است كه تا ۱۵ فرودین ۹۹ ادامه خواهد داشت این برنامه ۴ محور دارد و زوج هایی كه از سال ۹۳ درسایت ازدواج دانشجویی ثبت نام كرده اند فرصت شركت دراین برنامه پیك عاشقی را دارند.
غلامی اضافه كرد: دراین برنامه، یك مسابقه به صورت هفته ای برگزار می شود، هر هفته سه فایل تصویری و آموزشی روی اپلیكیشن و سایت ستاد ازدواج دانشجویی بارگزاری می شود و دانشجویان پس از گوش دادن به آن، پرسش های اختتام فایل را باید پاسخ دهند.
وی افزود: همین طور متناسب با نیاز سال های اول زندگی زوج های دانشجو ۹ فایل صوتی و تصویری ویژه پیك عاشقی تهیه شده كه هفته به هفته بار گزاری شده و زوج ها نیز می توانند دراین مسابقه شركت نمایند.
دبیر ستاد ازدواج دانشجویی اشاره كرد: مسابقه دیگری تحت عنوان «یار مهربان» طراحی شده است كه بر طبق آن ۳ كتاب معرفی شده و پی دی اف كتاب ها با ناشران هماهنگ شده و روی سایت قرار گرفته، زوج های دانشجو می توانند یكی را انتخاب نموده و خلاصه نویسی كنند و بین یك تا ۵ صفحه، خلاصه و محتوای كتاب را برای ستاد ارسال نمایند.
وی افزود: مسابقه دیگری هم تحت عنوان «مسابقه روزانه عیدانه» برگزارمی شود كه دو كتاب انتخاب شده و یك كتاب صوتی از این دو كتاب تولید می شود و از یك فروردین تا ۱۵ فروردین هر روز یك فایل صوتی ۱۰ دقیقه ای روی سایت بارگزاری می شود و دانشجویان به فایل ها گوش داده و پاسخ آنرا اراسال می كنند.
غلامی اضافه كرد: مسابقه دیگری كه پیش بینی شده، تجربه نگاری است زوج های دانشجو تجربیات خودرا در ۳ محور درخواست شده در چارچوب خاطره می توانند ارسال كنند، هر كدام از رشته ها حداقل ۳ زوج، ۳ سفر مشهد مقدس جایزه خواهند داشت در مجموع آنهایی كه در ۴ بخش شركت كرده و بالاترین امتیاز را كسب كنند، ۸ سفر مشهد مقدس بین آنها قرعه كشی می شود یك تعداد كارت هدیه نیز برای هر رشته پیش بینی شده است كه قرعه كشی خواهد شد. در اصل تلاش ما این است برنامه های آموزشی خودرا بوسیله فضای مجازی برگزار نماییم تا این برنامه ها تداوم داشته باشد.
دبیر ستاد ازدواج دانشجویی اشاره كرد: فرصت ثبت نام جهت شركت در برنامه پیك عاشقی برای آنهایی كه در سایت ازدواج دانشجویی ثبت نام نكرده اند نیز فراهم گشته است می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند.


منبع:

1399/01/08
14:19:02
5.0 / 5
3075
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است