رئیس ستاد ازدواج دانشجویی خبرداد:

دانشجویان تهرانی پیشتاز در ازدواج دانشجویی

دانشجویان تهرانی پیشتاز در ازدواج دانشجویی

به گزارش دانشگاه فارسی رئیس ستاد ازدواج دانشجویی اظهار داشت: هم اكنون دانشگاه های تهران، اصفهان و یزد به ترتیب بیشترین آمار ثبت نام ازدواج دانشجویی را به خود اختصاص داده اند.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از ستاد ازدواج دانشجویی، مهدی غلامی مقدم، اظهار داشت: تابحال بیشتر از ۵هزار و ۵۰۰ زوج دانشجو در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی ثبت نام كرده اند.
وی افزود: از این تعداد زوج دانشجو، ۶۳ درصد در مقطع كارشناسی، ۲۲ درصد مقطع كارشناسی ارشد و ۹ درصد در مقطع دكتری هستند.
دبیر ستاد ازدواج دانشجویی كشور با اشاره به اینكه بیست و سومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی(طرح ملی همسفر تابهشت) از دی تا اسفندماه جاری در مشهد مقدس برگزار می شود، اضافه كرد: تابحال دانشگاه های استان های تهران با ۱۷درصد، اصفهان با ۱۱ درصد و یزد با ۷ درصد، بیشترین آمار ثبت نام را به خود اختصاص داده اند.
غلامی مقدم اظهار نمود: این دانشجویان به ترتیبِ آمار ثبت نام از دانشگاه های تابعه وزارت علوم، آزاد، پیام نور و وزارت بهداشت هستند.
دبیر ستاد ازدواج دانشجویی كشور با تاكید براینكه ازدواج دانشجویی به ازدواج هایی اطلاق می شود كه حین تحصیل یكی از زوجین در دانشگاه صورت گرفته باشد، تصریح كرد: در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی، زوج هایی كه زمان عقدشان از اول فروردین ماه ۹۷ تا آخر آذرماه۹۸ باشد امكان ثبت نام دارند. همینطور زوج هایی كه در دوره بیست و دوم ثبت نام كرده و تایید شده اند اما امكان حضور نداشتند می توانند در این دوره شركت نمایند.
بر پایه این گزارش، زوج های دانشجوی واجد شرایط می توانند تا آخر آذرماه از راه سایت اینترنتی www.ezdevaj.nahad.ir یا رجوع حضوری به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها یا امور فرهنگی دانشگاه ها جهت شركت در این مراسم ثبت نام كنند.

1398/09/15
21:42:05
5.0 / 5
4229
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است