اطلاعیه دانشگاه امیركبیر درباره اتفاقات اخیر خوابگاه شهید گلشن

اطلاعیه دانشگاه امیركبیر درباره اتفاقات اخیر خوابگاه شهید گلشن

به گزارش دانشگاه فارسی دانشگاه صنعتی امیركبیر اطلاعیه ای در مورد اتفاقات اخیر خوابگاه شهید گلشن و دعوت از فریدون عباسی و لغو سخنرانی او منتشر نمود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیركبیر در مورد اتفاقات اخیر خوابگاه شهید گلشن منتشر گردید.
در متن این بیانیه آمده است:
«احتراماً پیرو اتفاقات اخیر در خوابگاه شهید گلشن دانشگاه صنعتی امیركبیر (پلی تكنیك تهران) به اطلاع می رساند گروهی تحت عنوان گروه علمی و فرهنگی خوابگاه شهید گلشن بدون عرضه درخواست هیچگونه مجوزی به اداره امور خوابگاه ها، به صورت غیرقانونی مبادرت به اطلاع رسانی پیرامون برگزاری برنامه شهریار علم كرده اند.
روز شنبه مورخ ۹ آذر، مبحث نداشتن مجوز برگزاری آن برنامه به اطلاع رابط گروه دانشجویی مذكور رسیده و هم در روز یكشنبه مورخ ۱۰ آذر، طی تماسی تلفنی با فریدون عباسی، لغو برنامه به استحضار ایشان رسانیده شده بود.
طبق مصوبه هیأت نظارت بر تشكل های اسلامی دانشگاه، برگزاری برنامه های سیاسی و اجتماعی صرفا در دانشگاه مجوز داشته و در خوابگاه ها اجازه برگزاری چنین برنامه هایی داده نخواهد شد و در عین حال ضمن استقبال از حضور فریدون عباسی و بزرگداشت یاد و خاطره شهید شهریاری، به گروه مذكور پیشنهاد داده شد كه برنامه خویش را در دانشگاه برگزار كنند،
اما متاسفانه باوجود تمامی این تمهیدات، متولیان برنامه مذكور مصرانه مبادرت به برگزاری غیرقانونی آن در خوابگاه شهید گلشن كردند.
همچنین به اطلاع دانشگاهیان عزیز رسانده می شود سیاست دانشگاه در طول سالیان گذشته حفظ نظم و آرامش خوابگاه ها بوده و به دور از حواشی رسانه ای، دانشگاه از هرگونه حركت سیاسی یا دعوت از سخنران سیاسی ذیل هر عنوان برنامه ای در مجموعه خوابگاه ها به صورت قاطع و جدی جلوگیری كرده و خواهد نمود.
بدیهی است دانشگاه خویش را قدردان خون پاك شهدای ایران اسلامی بخصوص شهدای مظلوم و سرافراز هسته ای دانسته و هرگونه سوء استفاده از حرمت شهدای والامقام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در جهت توجیه فعالیتهای غیرقانونی، مذموم و غیرقابل پذیرش می داند.»

1398/09/13
16:01:15
5.0 / 5
3873
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , علمی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است