معاون دانشگاه خبر داد:

توسعه ورزش دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی در سال جدید

توسعه ورزش دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی در سال جدید

به گزارش دانشگاه فارسی معاون دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی از تدوین برنامه راهبردی حوزه معاونت دانشجویی در فروردین ۹۸ اطلاع داد و اظهار داشت: در سال جدید ورزش دانشجویی توسعه خواهد داشت.صمد حاج جباری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره برنامه های سال آینده معاونت دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: برنامه اصلی ما ارتقا سطح زندگی دانشجویی است. در بحث خوابگاه ها، بلوك خوابگاهی پسران را تجهیز كردیم و سال ۹۸ فضاهای موجود باقیمانده را هم تجهیز خواهیم كرد.
وی افزود: در سال ۹۸ یكی از برنامه های حوزه معاونت دانشجویی، توسعه ورزش دانشجویی است بطوری كه، سالن ها و مكان های ورزشی را افزایش خواهیم داد.
معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به افزایش سالن های مطالعه دانشجویی اضافه كرد: امكانات اتاق های دانشجویی را طی یك برنامه سه ساله به روز خواهیم كرد. حدود ۱۵۰ دستگاه یخچال نو برای اتاق های دانشجویی خریداری شده و نزدیك به ۱۵۰ تا ۲۰۰ اتاق دانشجویان به میز و صندلی نو تجهیز شده است.
حاج جباری اضافه كرد: تجهیزات ورزشی خوابگاه ها را هم افزایش خواهیم داد و تا خرداد سال آینده سالن های بدنسازی خوابگاه های دانشجویی را ایجاد خواهیم كرد و در بحث تغذیه هم تجهیزات سنتی را به صنعتی تبدیل خواهیم كرد، سرخ كن های صنعتی به آشپزخانه اضافه می شود كه با كاهش مصرف روغن، سلامتی دانشجویان و اساتید را ارتقا می دهد.
معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی اضافه كرد: برنامه یك ساله حوزه معاونت دانشجویی در فروردین ماه ۹۸ تدوین و به دانشگاه و سازمان امور دانشجویان عرضه می شود و تا آخر سال بر مبنای آن برنامه های حوزه معاونت دانشجویی انجام می شود.

1398/01/11
15:16:27
5.0 / 5
4411
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است