همزمان با هفته پژوهش؛

جشنواره هنری هفته پژوهش برگزار می گردد

جشنواره هنری هفته پژوهش برگزار می گردد

دانشگاه فارسی: همزمان با هفته ملی  پژوهش و فناوری جشنواره هنری هفته پژوهش با مبحث فرصت ها و چالش های ملی در دبیرخانه شورای عالی عتف برگزار می گردد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری، جشنواره هنری هفته پژوهش با هدف روشنگری بازیگران عرصه علم، پژوهش و نوآوری از یك سو و پیوند مردم با حوزه های تخصصی از جانب دیگر و در جهت گشودن افقی پرامید و رهیافت های موثر در زمینه «فرصت ها و چالش ها ملی» برگزار می گردد.
عناوین این جشنواره شامل «مدیریت آب و خاك»، «حمل و نقل و آلودگی محیط زیست»، «سلامت و درمان»، «فرهنگ و سرمایه اجتماعی»، «فضای مجازی» می گردد.
این جشنواره در بخشهای پژوهشگران، دانشجویان و دانش آموزان است و علاقمندان می توانند در رشته های كاریكاتور، عكاسی، نقاشی، فیلم كوتاه مستند (حداكثر ۶۰ ثانیه)، انیمیشن (حداكثر ۶۰ ثانیه) در جشنوراه هنری شركت نمایند.
تمام شركت كنندگان باید با استفاده از نشانی اینترنتی www.atf.gov.ir در جشنواره ثبت نام و آثار خویش را ارسال نمایند.شركت كردن در بیشتر از یك رشته، بلامانع است اما جهت شركت در هر رشته، فرایند ثبت نام باید به صورت جداگانه صورت گیرد.
مهلت ارسال آثار از جانب دبیرخانه این جشنواره تا ۳۰ آبان ۱۳۹۷ اعلام شده است.
نفرات برتر در بخش دانش آموزی ۳ میلیون تومان به همراه لوح تقدیر، ۲ میلیون تومان به همراه لوح تقدیر و ۱ میلیون تومان به همراه لوح تقدیر دریافت می كنند. همینطور به دانشجویان و پژوهشگران برتر هم ۴ میلیون تومان به همراه لوح تقدیر، ۳ میلیون تومان به همراه لوح تقدیر و ۲ میلیون تومان به همراه لوح تقدیر اهدا می گردد.

1397/07/22
19:48:28
5.0 / 5
4512
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است