رییس ستاد اجرایی فرمان امام(ره)

محرومان واكسن كرونا را مجانی دریافت می كنند

محرومان واكسن كرونا را مجانی دریافت می كنند

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اظهار داشت: واکسن ویروس کرونا بعد از تولید انبوه بخش قابل توجهی از آن جهت استفاده محرومان به صورت مجانی در اختیار وزارت بهداشت و درمان قرار می گیرد.


محمد مخبر روز سه شنبه در آئین رونمایی از محصولات جدید حوزه مواد اولیه دارویی، مکمل ها و داروهای ایورمکتین (داروهای در ارتباط با قلب و عروق و صرع) درشهرک دارویی برکت استان البرز
اظهار داشت: واکسنی که برخی کشورها تولید کردند دارای عارضه بوده، این در شرایطی است که واکسن تولیدی کشورمان هیچ گونه عارضه ای نداشته و حال تمام ۱۴ نفری که واکسن بر روی آنها تست شده مساعد است.
وی افزود: مردم این اطمینان می دهیم که واکسن ایرانی قوی تر، باکیفیت تر و با فراوانی بیشتر بزودی تولید و در اختیار مردم قرار می گیرد.
مخبر با اشاره به اینکه رسیدن به تولید انبوه مسئله اصلی ما است اظهار داشت: ظرف یک الی ۲ ماه آینده تولید این واکسن در کشور به ۲ تا سه میلیون دوز در ماه و ظرف سه تا چهار ماه آینده این عدد به ۱۲ تا ۱۴ میلیون دوز خواهد رسید و زیر قیمت خارجی آن در اختیار مردم قرار خواهیم دادو کشور در این بخش خودکفا خواهد شد.
وی ضمن اشاره به سخنان وزیر بهداشت ودرمان مبنی اینکه ایران اسلامی در زمینه درمان کووید 19 محتاج هیچ کشوری نشد، اضافه کرد: نه تنها در تولید داخلی توانستیم بخش زیادی از نیاز کشورمان را تأمین نماییم بلکه به ظرفیت صادرات هم رسیدیم.
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تصریح کرد: رویکرد ستاد اقتصادی نبوده و بخش قابل توجهی از تولیدات همچون دارویی که امروز شاهد رونمایی از آن بودیم در اختیار وزارت بهداشت جهت استفاده مجانی افراد به خصوص محرومان قرار گرفته و می گیرد.
مخبر در بخش دیگری از سخنان خود به تحریم ستاد اجرایی فرمان امام(ره) اشاره نمود و اظهار داشت: مدعیان حقوق بشر مردم را می کشند، دانشمندان را شهید و شرکتهای دانش بنیان ما را هم تحریم می کنند که سند خباثت آنها را با ترور شهید فخری زاده و امروز با تحریم برکت دیدید، تمام کینه آنها روی مردم ایران متمرکز شده و این اشتباه است اگر فکر نماییم آنها با شخص مشکل دارند بلکه دشمنی اصلی شان با مردم بوده و هست چون که ضربه اصلی که بیرون کردن شاه و آمریکایی ها از کشور بوده را از این مردم خورده اند.
وی ضمن تشکر از تمام شخصیت های سیاسی کشور که به صورت متحد و منسجم در مقابل تحریم ستاد اجرایی حضرت امام (ره) موضعی شجاعانه گرفتند، اضافه کرد: این اقدام شخصیت های کشورمان از تمام جریانات باعث دلگرمی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) شد.
مخبر افزود: روی صحبت مان با دشمنان این است که اگر تمام تلاش تان این است که ملت عزیز و مقتدر ایران را به زحمت بیاندازد بدانید به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید چون که ملت ایران یکپارچه و منسجم است و ما هم اجازه نخواهیم داد که مشکلی برای مردم پیش بیاید.1399/11/05
21:49:39
0.0 / 5
713
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است