در مدت محدودیت های كرونایی؛

تخلف برخی دانشگاهها در تعطیلی بخش اداری

تخلف برخی دانشگاهها در تعطیلی بخش اداری

معاون آموزشی وزارت علوم با اشاره به اعتراض بعضی از دانشجویان از تعطیل شدن كامل بخش اداری بعضی از دانشگاه ها اظهار داشت: دانشجویان مستندات خود در این رابطه را به وزارت علوم ارائه نمایند تا پیگیری شود.علی خاکی صدیق در گفتگو با خبرنگار مهر درباره انتقاد بعضی از دانشجویان در خصوص تعطیلی کامل بخش اداری دانشگاه ها در دو هفته محدودیت های کرونائی و عدم پاسخگویی آنها اظهار داشت: گزارشی در این مورد از دانشگاه دیگری نیز داشته ایم و معاونت اداری مالی وزارت علوم این مساله را پیگیری می کند.
وی افزود: گزارش های ارائه شده از تعطیلی کامل بخش اداری دانشگاه ها در صورت مستند بودن، پیگیری شده و به رئیس دانشگاه تذکر داده می شود.
معاون آموزشی وزیر علوم اضافه کرد: اگر دانشجویان مستنداتی دراین خصوص دارند به معاونت اداری مالی وزارت علوم عرضه کنند تا پیگیری شود.
به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، ستاد ملی کرونا از اول آذر ماه محدودیت های دو هفته ای را به سبب کنترل کرونا در سراسر کشور اعلام نمود باتوجه به اعلام ستاد، قرار شد تمام دروس دانشگاهی درمدت اعلام شده به صورت الکترونیکی ارائه شود و همین طور بخش اداری دانشگاه ها نیز با حداقل نیرو در بخش هایی که ضرورت دارند حضور داشته و به صورت تلفنی و یا الکترونیکی پاسخگوی دانشجویان باشند.
اما گزارش هایی رسیده است که بخش اداری بعضی از دانشگاه ها بطور کامل تعطیل شده و کسی پاسخگوی دانشجویان نیست.

1399/09/08
22:18:42
5.0 / 5
611
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است