معاون وزیر علوم :

لزوم بازبینی آئین نامه تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر

لزوم بازبینی آئین نامه تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر

به گزارش دانشگاه فارسی معاون وزیر علوم از لزوم بازبینی در آئین نامه تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثار گر با هدف عرضه خدمات بهتر و تطبیق با مقررات آموزشی جدید وزارت علوم اطلاع داد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از وزارت علوم، نشست ستاد مرکزی شاهد برگزار گردید. مجتبی صدیقی در این جلسه، با اشاره به ابلاغ مقررات آموزشی جدید توسط وزارت علوم در تمام مقاطع تحصیلی در سال ۱۳۹۷ اظهار داشت: آئین نامه موجود تسیهلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر مطابق مقررات سال ۱۳۹۴ است و باید اصلاح و به روزرسانی شود.
وی حمایت های آموزشی هدفمند و موثر به منظور ارتقای بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر را ضروری دانست و اظهار داشت: برای این امر برگزاری کلاس های تقویتی و انتخاب استاد مشاور را به دانشگاه ها پیشنهاد می نماییم.
معاون وزیر علوم همینطور ایجاد سامانه یکپارچه برای گزارش گیری وضعیت تحصیلی و هم رصد وضعیت آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر در مقایسه با سایر دانشجویان دانشگاه ها را ضروری دانست.
رئیس سازمان امور دانشجویان، تکریم عزتمندانه و همینطور تشویق دانشجویان شاهد و ایثارگر ممتاز در دانشگاه ها را همچون برنامه های ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه ها بیان کرد.

1399/06/19
22:45:03
5.0 / 5
1254
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است