معاون آموزشی دانشگاه لرستان:

امتحانات غیرحضوری دانشجویان دانشگاه لرستان از 8 تیر شروع می شود

امتحانات غیرحضوری دانشجویان دانشگاه لرستان از 8 تیر شروع می شود

به گزارش دانشگاه فارسی معاون آموزشی و تحصیلات تكمیلی دانشگاه لرستان اظهار داشت: به منظور حفظ سلامت دانشجویان و پیشگیری از انتشار كرونا امتحانات دانشجویان این دانشگاه به صورت غیرحضوری از هشتم تیر ماه شروع می شود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، احسان رشیدیان امروز دوشنبه در سخنانی تصریح کرد: با عنایت به وضعیت استان و شیوع بیماری کرونا و بر مبنای مصوبات ستاد مقابله با کرونا، ۹۰ درصد امتحانات دانشگاه لرستان بجز رشته های خاص دارای کارگاه های عملی به صورت مجازی و غیر حضوری برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه در جهت مقابله با ویروس کرونا از روزهای اولین انتشار این ویروس در استان به سرعت زیرساخت های لازم فراهم و تمام کلاس های نظریه به صورت مجازی برگزار شده است، اضافه کرد: آخر کلاس های مجازی در دانشگاه لرستان پنجم تیرماه خواهد بود.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان اظهار داشت: تمام امتحانات نظریه و نظری در چارچوب ارزشیابی غیرحضوری دانشجویان با احتساب نمرات مستمر و استفاده از نرم افزارم LMS با عنایت به سرفصل های دروس برگزار می شود.
رشیدیان با اشاره به اینکه امتحانات از هشتم تا ۲۲ تیرماه ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: کلاس های عملی این دانشگاه هم از ۲۳ تیرماه به صورت فشرده به مدت ۲ هفته تا ۱۵ مردادماه برگزار می گردند.
وی اضافه کرد: کلاس ها با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و تهویه مناسب فضای آزمایشگاه ها در کلاس های ۱۰ نفره برای دوره کارشناسی و سه تا چهار نفره برای مقاطع ارشد و دکتری برگزار خواهند شد.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان اظهار داشت: بر مبنای بررسی های انجام شده ۲۰۰ نفر از دانشجویان نیازمند خوابگاه هستند که برای هر دانشجو یک اتاق در نظر گرفته شده است تا در زمان برگزاری کلاس های عملی از خوابگاه استفاده کنند.
رشیدیان خاطرنشان کرد: امتحانات دروس عملی در دانشگاه لرستان از پنجم تا ۱۵ مرداد ماه برگزار می گردد و نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۹ تا ۲۰ مردادماه تکمیل خواهد شد.
وی تصریح کرد: حضور دانشجویان و کارکنان در دانشگاه لرستان مستلزم استفاده از ماسک و دستکش و رعایت تمام پروتکل های بهداشتی است.


منبع:

1399/03/29
11:52:25
5.0 / 5
2084
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است