رئیس صندوق رفاه دانشجویان:

سقف اعتبار كلی وام تغذیه دانشجویی افزایش یافت

سقف اعتبار كلی وام تغذیه دانشجویی افزایش یافت

به گزارش دانشگاه فارسی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از افزایش اعتبار كلی وام تغذیه دانشجویی آگاهی داد و اظهار داشت: برای ارائه خدمات بیشتر به دانشجویان اعتبار كلی وام تغذیه دانشجویی افزایش پیدا كرد.ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت وام تغذیه دانشجویی اظهار داشت: صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در حوزه وام تغذیه به صورت متمركز عمل كرده و تلاش می كند كه این وام به دانشجویان متقاضی ارائه شود.
وی افزود: هیچ زمانی سقف تقاضای وام تغذیه از اعتبار صندوق رفاه بیشتر نبوده است، امسال نیز با عنایت به شرایط دشوارتر اعتبار كلی وام تغذیه را افزایش دادیم تا بتوانیم به دانشجویان بیشتری این خدمات را ارائه نماییم.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: در حوزه تغذیه علاوه بر توزیع ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار كمكی بین دانشگاه ها، با كمك سازمان برنامه و بودجه حدود ۳۱ درصد از آشپزخانه های دانشگاه ها مشمول طرح ارتقاء، نوسازی و صنعتی سازی شده اند.
وی افزود: هزینه طبخ و توزیع غذا دو بخش است یك بخش توسط دانشگاه ها و یك بخش توسط دانشجویان پرداخت می شود، در آن بخشی كه توسط دانشجو پرداخت می شود، امكان دارد، دانشجو توانایی پرداخت نداشته باشد، بدین سبب توسط دانشگاه به صندوق رفاه معرفی شده و دانشجو معادل غذای آن ترمی كه در حال تحصیل است وام تغذیه دریافت می كند.


منبع:

1398/08/12
15:04:25
5.0 / 5
3833
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است