در سال جاری؛

توسعه شتاب دهنده ها با جدیت پیگیری می شود

توسعه شتاب دهنده ها با جدیت پیگیری می شود

به گزارش دانشگاه فارسی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: توسعه شتاب دهنده ها امسال با جدیت پیگیری می شود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، سورنا ستاری ظهر سه شنبه در آئین بهره برداری از تولیدات صنعتی و محصولات دانش بنیان در شهرك صنعتی سپهر شهرستان نظرآباد، اظهار نمود: حركتی كه در حوزه شتاب دهنده ها همچون بیوتك وجود دارد در شهرستان ها هم آغازشده امیدواریم با این روند بتوانیم خیلی از مشكلات را حل نماییم.
وی با تاكید بر اینكه روش های به كارگیری شتاب دهنده ها توسعه بیشتری خواهد یافت، اظهار داشت: آنچه از ما به یادگار می ماند نسل جدید كارآفرینی در حوزه داروسازی نوین و با تاكید بر سیستم و فناوری جدید است.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: شركت های تولیدی و دانش بنیان برای كشور ارزش افزوده ایجاد می كنند. هم اكنون جوانان كارآفرین و متخصص در این شركت ها مشغول فعالیت هستند.
ستاری با اشاره به اینكه توسعه و نوآوری در خیلی از حوزه ها از جانب معاونت علمی و فناوری دنبال می شود، اظهار داشت: امسال برنامه جدی برای توسعه شتاب دهنده ها داریم.
وی با تاكید بر اینكه در حوزه دارو به كمك وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو شیوه های جدید را با نظارت بیشتری دنبال می نماییم، اظهار داشت: در حوزه هایی همچون ثبت دارو و انجام آزمایش های بالینی اقدامات خوبی انجام شده است.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افزود: خوشبختانه در سایه همكاری بخش های مختلف شاهد ثبت دارو توسط جوانان در استارت آپ ها هستیم.

1398/02/18
18:21:16
5.0 / 5
4073
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است