آموزش مجازی عتبات دانشگاهیان افتتاح شد

آموزش مجازی عتبات دانشگاهیان افتتاح شد

به گزارش دانشگاه فارسی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اشاره به اینكه آموزش مجازی عتبات دانشگاهیان به راه افتاده است، از برگزاری كلاس های آموزشی ویژه زائران فرهیخته دانشگاهی اطلاع داد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، حجت الاسلام محمدرضا فقیهی در تشریح آخرین وضعیت آموزش زائران عتبات دانشگاهیان اظهار داشت: آموزش مجازی به زائران عتبات دانشگاهیان با هدف آمادگی معنوی، معرفت افزایی و آشنایی با مسائل اجرایی سفر در سراسر كشور شروع شد.
وی اضافه كرد: برای برگزاری همایش های استانی پیش از سفر و جلسات، سرفصل های آموزشی، بسته های فرهنگی، عكس و كلیپ تهیه شده و در اختیار شوراهای هماهنگی ستاد در سراسر كشور قرار گرفته است. برای زائران عتبات دانشگاهیان یك جلسه آموزشی پیش از سفر برگزار می گردد و این جلسات تا آخر این دوره ادامه دارد.
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: علاوه بر برگزاری كلاس های آموزشی، همایش های استانی هم با حضور مسئولین ستاد و كلیه زائرین اصلی و ذخیره در مراكز استان ها برگزار می شود.
وی تصریح كرد: از آنجایی كه زائرین دانشگاهی خواستار اطلاعات بیشتری در مورد عتبات و آمادگی برای این سفر هستند بدین منظور سامانه آموزش مجازی شامل سه درس، آثار و اسرار نماز، احكام كاربردی و حیات پاكان راه اندازی شده و متقاضیان می توانند به آدرس الكترونیكی samane.labbayk.ir رجوع و با وارد كردن مشخصات خود از این بسته های آموزشی استفاده كنند.
فقیهی اظهار داشت: آموزش مجازی به زائرین عتبات دانشگاهیان پس از ثبت نام نهایی زائرین اصلی و ذخیره در سامانه آموزش مجازی شروع شده است. از بین زائرانی كه با موفقیت دوره های آموزش مجازی را تا ۲۰ اسفند ماه بگذرانند كمك هزینه های زیارتی تعلق خواهد گرفت.
وی اضافه كرد: زائرانی كه موفق به دریافت گواهینامه نهایی شدند، پی دی اف آنرا با ذكر مشخصات و شماره تماس به آدرسmoozesh@labbayk.ir ارسال نمایند تا در قرعه كشی دریافت كمك هزینه این دوره شركت داده شوند.

1397/09/26
14:41:27
5.0 / 5
4262
تگهای خبر: آموزش , ثبت نام , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است