پشتیبانی از چاپ مقاله در مجلات منتخب توسط ستاد توسعه فناوری نانو

پشتیبانی از چاپ مقاله در مجلات منتخب توسط ستاد توسعه فناوری نانو

دانشگاه فارسی: ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به منظور پشتیبانی از فعالیت های پژوهشی با كیفیت به نویسندگان مقالات انتشار یافته در نشریات منتخب، حمایت تشویقی پرداخت می كند.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، ستاد توسعه فناوری نانو از محققان در امتداد چاپ مقالاتشان در مجلات منتخب حمایت می كند. این مقالات باید از ابتدای سال ۱۳۹۷ (۲۱ مارس ۲۰۱۸ به بعد) در نشریات منتخب منتشر و به نام جمهوری اسلامی ایران ثبت شده باشد.
این مقالات می بایست از لحاظ محتوایی در حوزه فناوری نانو باشند كه این مورد توسط كمیته علمی داوری ستاد بررسی میگردد.مقاله باید به صورت یك مقاله كامل باشند و اگر از نوع Short Communication، Note، Letter و... باشد، مشمول حمایت نمی شوند.
همچنین نباید بیشتر از یك سال از تاریخ چاپ نهایی مقاله گذشته باشد.این حمایت ها طی سالهای ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ خواهد بود و برای سال های بعد، آیین نامه های جدید اطلاع رسانی و فهرست نشریات منتخب به روز رسانی خواهد شد.
مبلغ و نحوه حمایت
پس از تایید ارتباط محتوایی مقاله با فناوری ­نانو توسط كمیته علمی داوری ستاد، حمایت تشویقی به درخواست دهنده تعلق می گیرد.


گروه نشریه
مبلغ حمایت تشویقی (ریال)
الف
۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰
ب
۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰
ج
۴۰.۰۰۰.۰۰۰
د
۱۵.۰۰۰.۰۰۰
ه
۱۰.۰۰۰.۰۰۰
و
۵.۰۰۰.۰۰۰
حمایت تشویقی مقالات چاپ شده در نشریات گروه «الف» و «ب» كه یك نویسنده ایرانی نقش «نویسنده مسئول» یا «نویسنده اول تا پنجم» داشته باشد توسط ستاد توسعه فناوری نانو به صورت كامل پرداخت میگردد.
حمایت تشویقی مقالات چاپ شده در نشریات گروه «الف» كه شرایط تبصره ۱ را نداشته و یك نویسنده ایرانی با نقش نویسنده ششم تا دهم داشته باشد، ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال و اگر یك نویسنده ایرانی با نقش نویسنده یازدهم به بعد داشته باشد، ۴۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال خواهد بود.
حمایت تشویقی مقالات چاپ شده در نشریات گروه «ب» كه شرایط تبصره ۱ را نداشته و یك نویسنده ایرانی با نقش نویسنده ششم تا دهم داشته باشد، ۴۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال و اگر یك نویسنده ایرانی با نقش نویسنده یازدهم به بعد داشته باشد، ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال خواهد بود.
مبالغ حمایت ها در جدول و تبصره های ۱ تا ۳، در صورتی است كه مركز ایرانی بعنوان مركز اول یا دوم درخواست دهنده در بخش وابستگی سازمانی نویسنده اعلام شده باشد. در صورتیكه بعنوان مركز سوم، چهارم یا پنجم باشد حمایت به ترتیب ۸۰، ۷۰ و ۵۰ درصد مبالغ مذكور خواهد بود. به مواردی كه مركز ایرانی، مركز ششم به بعد مقاله باشد، حمایتی تعلق نمی گیرد.
در صورتیكه كیفیت مجلات ISI و علمی - پژوهشی داخلی (گروه « ه » و « و») از روند رو به رشد برخوردار نبوده و یا سیر نزولی داشته باشد، به تشخیص تیم داوری از فهرست حمایتی حذف خواهد شد.

1397/08/20
14:49:28
5.0 / 5
4399
تگهای خبر: علمی , فناوری , كیفیت , محقق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است