رئیس انجمن بین المللی پارك های علم و فناوری:

۱۰ مدیر برتر حوزه علم و فناوری در كنفرانس اصفهان معرفی می گردد

۱۰ مدیر برتر حوزه علم و فناوری در كنفرانس اصفهان معرفی می گردد

دانشگاه فارسی: اصفهان - رئیس انجمن بین المللی پارك های علم و فناوری اظهار داشت: ۱۰ مدیر برتر حوزه علم و فناوری در كنفرانس اصفهان معرفی می گردد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، ژوزف پیكه بامداد دوشنبه با اشاره به اینكه ما در سی و پنجمین دوره از برگزاری كنفرانس جهانی پارك های علم و فناوری، ۱۰ مدیر برتر را شناسایی خواهیم كرد، تصریح كرد: عقد قرارداد بین شركت های این حوزه و شناسایی پارك های علم و فناوری برای آغاز تبادلات همچون اهداف برگزاری این دوره است.
وی افزود: ما در این دوره می خواهیم ببینیم كه از نقطه نظر صنعت فناوری كدام كشور در چه جایگاهی قرار گرفته است و چه كسی مدیریت را در این حوزه انجام می دهد.
وی اضافه كرد: ما اینجا هستیم تا بدانیم كه چه پروژه ای را باید پیاده سازی نماییم.
وی با اشاره به اینكه باید برای توسعه پارك های علم وفناوری در سطح بین المللی گفتمانی تولید نماییم و مناسبات و كیفیت آن را افزایش دهیم، خاطرنشان كرد: به دنبال این هستیم كه اعضای جدید را شناسایی و به این مجموعه اضافه نماییم.
یوسفی اضافه كرد: این كنفرانس در سطح عالی برای اشتراك مساعی و دانش برگزار شده و با استفاده از آن می توانیم برای افزایش دانش و شبكه ها بهره ببریم.
وی افزود: ما باید بتوانیم در پارك های علم و فناوری، نوآوری جدید داشته باشیم و پارك های علم و فناوری دنیا را به یكدیگر متصل نماییم تا شبكه ای جدید در این حوزه پدید آوریم و به تبع آن شبكه های خویش را در جهان گسترش دهیم.
وی اضافه كرد: بازدید از مراكز رشد و فناوری اصفهان و بررسی جایگاه ایران در علم و فناوری از دیگر اهداف برگزاری این دوره از كنفرانس است.

1397/06/12
21:06:10
5.0 / 5
4422
تگهای خبر: انجمن , تولید , فناوری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است