رئیس صندوق رفاه خبر داد:

تولید جاده های تندرستی در مجتمع های خوابگاهی دخترانه

تولید جاده های تندرستی در مجتمع های خوابگاهی دخترانه

دانشگاه فارسی: رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از تولید جاده های تندرستی در مجتمع های خوابگاهی دخترانه اطلاع داد.ذوالفقار یزدان مهر در گفتگو با خبرنگار مهر از تولید جاده های تندرستی در مجتمع های خوابگاهی دخترانه اطلاع داد و اظهار داشت: در بحث سراهای دانشجویی (خوابگاه های دانشجویی) نگاه ما این نیست كه صرفا خوابگاه یك محل خواب باشد، ما نگاه جامعی به سراهای دانشجویی داریم.
وی ادامه داد: در دوسال گذشته تلاش كردیم در كنار بحث رتبه بندی و ارتقاء خوابگاه ها، به بحث نشاط تندرستی دانشجویان توجه ویژه داشته باشیم برای همین اتاق های تندرستی را در خوابگاه ها دایر كردیم.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه كرد: هم اكنون ۲۰۰ خوابگاه به امكانات ورزشی مجهز شده است و امسال در كنار آن به بحث جاده های تندرستی خواهیم پرداخت.
وی ادامه داد: جاده های تندرستی دور تا دور خوابگاه های دخترانه در مجتمع های خوابگاهی با مشاركت دانشگاه ها در یك فضای محصور و محفوظ تولید می گردد و محلی برای تفریح و ورزش دانشجویان دختر خوابگاهی است.
یزدان مهر اضافه كرد: این جاده ها به امكانات ورزشی مثل دوچرخه و اسكیت مجهز می گردد و دانشجویان دختر دریك فضای امن و با نشاط به تفریحات سالم می پردازند.
وی با اشاره به اینكه نخستین جاده تندرستی در دانشگاه شهید باهنر كرمان بوجود آمده است اضافه كرد: تولید این جاده های تندرستی بستگی به تقاضای دانشگاه ها دارد ولی تلاش می نماییم مجتمع های خوابگاهی در دانشگاه های كمتر توسعه یافته را در اولویت قرار دهیم.

1397/03/06
13:08:21
5.0 / 5
3942
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است