۲۰ هزار زوج دانشجو شركت كردند؛

حضور ۲۶۸ زوج استاد دانشگاه در مراسم ازدواج دانشجویی

حضور ۲۶۸ زوج استاد دانشگاه در مراسم ازدواج دانشجویی

دانشگاه فارسی: دبیر بیست و یكمین مراسم ازدواج دانشجویی اظهار داشت: ۲۰ هزار و ۴۵۸ زوج دانشجو و ۲۶۸ زوج از اساتید در این دوره ثبت نام كردند.حجت الاسلام محمد خادمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره آخرین وضعیت اعزام زوج های دانشجو به مشهد مقدس اظهار داشت: تا امروز ۲۰ هزار و ۴۵۸ زوج درسامانه بیست و یكمین مراسم ازدواج دانشجویی ثبت نام كردند.
وی ادامه داد: از این تعداد ۲۶۸ زوج از اساتید دانشگاه هستند، كه در این دوره ثبت نام كردند، از تعداد كل ثبت نام كنندگان، ۱۱ هزار و ۸۶۲ زوج برای تشرف به مشهد مقدس ثبت نام كرده و ۱۰ هزارو ۱۰۴ زوج هم تا امروز به مشهد مقدس مشرف شده اند.
دبیر بیست و یكمین مراسم ازدواج دانشجویی ادامه داد: فردا شانزدهمین و آخرین كاروان زوج های دانشجو به مشهد مقدس اعزام می شوند و فرایند بیست و یكمین مراسم ازدواج دانشجویی تمام می شود.
وی تصریح كرد: البته پیش بینی های صورت گرفته تا زوج های دانشجوی واجد شرایط و جامانده امسال، سال آینده با زوج های دانشجوی سال آینده به مشهد مقدس اعزام شوند.
خادمی اظهار داشت: علاوه بر۲۰ هزار و ۴۵۸ زوج، برای حدودا ۸ هزار و ۳۹۴ زوج دانشجو كه از سال قبل جا مانده بودند هم فرصت و امكان اعزام دراین دوره فراهم گردید.
وی تصریح كرد: در این دوره دانشجویان تحت پوشش وزارت علوم، ۷ هزار و ۵۳۰ زوج، دانشگاه آزاد ۴ هزار و ۷۷۷ زوج، دانشگاه پیام نور ۲ هزار و ۹۰۸ زوج، وزارت بهداشت ۲ هزار و ۱۱۷ زوج، دانشگاه فرهنگیان یك هزار و ۱۵۳ زوج، دانشگاه غیرانتفاعی یك هزار و ۷۸ زوج و دانشگاه علمی و كاربردی ۸۹۵ زوج ثبت نام كردند.

1396/12/21
14:16:14
5.0 / 5
4775
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است