هشدار فولكس واگن درباره محدودیت تولید به سبب كمبود تراشه

هشدار فولكس واگن درباره محدودیت تولید به سبب كمبود تراشه

دانشگاه فارسی: برند فولکس واگن پیش بینی نمود تولید خودرو در ماههای آتی به سبب کمبود جهانی تراشه محدود خواهد شد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از ایسنا، رالف برندشتتر، رئیس برند فولکس واگن در مصاحبه با خبرگزاری DPA آلمان اظهار داشت: کمبود قطعات نیمه رسانا ممکنست در نیمه دوم سال تا حدودی برطرف شود. این شرکت می خواهد در طول سال تا حد امکان تولید از دست رفته را جبران کند.

فولکس واگن که بزرگترین شرکت خودروسازی اروپاست، در دسامبر هشدار داده بود که کمبود جهاین تراشه تولید خودرو را مختل خواهدنمود و برآورد کرده بود ریسک کاهش تولید بیش از ۱۰۰ هزار خودرو وجود دارد. این محدودیت تامین قطعات نیمه رسانا که کل صنعت خودروسازی را با بحران روبرو کرده است، با آتش سوزی در کارخانه تولید تراشه خودروی شرکت رنساس الکترونیکس در ژاپن و طوفان زمستانی در تگزاس تشدید شد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، رالف برندشتتر اظهار داشت: فولکس واگن مشاغل اداری را ۴۰۰۰ هزار مورد کاهش خواهد داد و ۲۰۰۰ موقعیت شغلی برای کارهای دیجیتالی به وجود می آورد. این شرکت همین طور به کاهش پیچیدگی تولید و پایین بردن هزینه ها و محدود کردن استخدام از خارج شرکت تا حد امکان ادامه می دهد.

منبع:

1400/02/14
13:48:06
5.0 / 5
366
تگهای خبر: برند , تولید , دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است