اعلام مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی

اعلام مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی كتاب سال دانشجویی

دبیر جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی اظهار داشت: مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی تا 15 اردیبهشت ادامه دارد.به گزارش روز چهارشنبه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، حامد علی اکبر زاده اضافه کرد: مهلت ثبت نام در بیست و هشتمین جشنواره کتاب سال به انتها رسیده است و دانشجویانی که در این جشنواره ثبت نام کرده اند تا ۱۵ اردیبهشت فرصت دارند ۲ نسخه از آثار ثبت نام شده را به دبیرخانه ارسال کنند؛ در غیر این صورت آثار آنها از مرحله داوری حذف خواهد شد.

علی اکبرزاده از شکسته شدن رکورد تعداد ارسال آثار رسیده به جشنواره آگاهی داد و اظهار داشت: بیش از ۷۳۰ اثر در جشنواره ثبت نام شده که این بالاترین میزان مشارکت در تمام ادوار این جشنواره بوده است.

وی افزود: همین طور در این دوره بیشترین تعداد آثار دریافت شده در بخش اصلی مربوط به گروه های علوم پزشکی و علوم انسانی و در بخش ویژه مربوط به شاخه های تاریخ شفاهی و علوم انسانی – اسلامی است.

دبیر جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی اظهار داشت: آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره باتوجه به ملاک های دبیرخانه، موضوع و محتوای هر کتاب در رشته ها و گروه های تعیین شده طبقه بندی شدند و به زودی مرحله اول داوری شروع خواهد شد.

برگزیدگان نهایی این جشنواره در هفته پایانی آبان ماه هم زمان با هفته کتاب معرفی خواهند شد.


1400/02/07
11:05:10
5.0 / 5
211
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است