پذیرش 15 تیم فناور در مركز نوآوری علوم انسانی دانشگاه شهید بهشتی

پذیرش 15 تیم فناور در مركز نوآوری علوم انسانی دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه فارسی: رئیس مرکز نوآوری علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی از استقرار 15 تیم فناور در این مرکز آگاهی داد.


به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از ایرنا، علی اصغر سعد آبادی روز سه شنبه در حاشیه مراسم گشایش ۸ مرکز نوآوری در دانشگاه شهید بهشتی در جمع خبرنگاران اضافه کرد: این مرکز با هدف حمایت، ترویج و پرورش استارتاپ ها و تیم های نوآور و فناور حوزه علوم انسانی و اجتماعی و برای رفع خلاء هایی که در این عرصه وجود دارد، بهمن ماه ۱۳۹۸ تاسیس شد.
وی اشاره کرد: این مرکز به شیوه های فراخوان و برگزاری رویداد و ارائه معکوس به جذب تیم ها می پردازد. شرایط پذیرش مبتنی بر داشتن ایده های مرتبط و ترجیحاً تیم هماهنگ و مکمل با ایده ارائه شده است.
سعدآبادی گفت: این مرکز برای نیل به اهداف و رسالتی که برای خود تعریف کرده اقدام به برگزاری برنامه های آموزشی تحت عنوان «رویدادی نو» کرده است؛ برنامه هایی که تلاش دارد کسب و کارهای حوزه نوآوری و فناوری علوم انسانی را معرفی نماید و تا حالا بازخورد بسیار خوبی نیز داشته است.
رئیس مرکز نوآوری علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی افزود: تا حالا این مرکز دو دوره ارائه معکوس و نشست هم اندیشی با همکاری شهرداری تهران و رویداد ایده پردازی غدیر را برگزار کرده است. رویداد نیازهای فناورانه نمایش عروسکی و بوت کمپ مجازی از دیگر برنامه های مرکز بوده که با موفقیت برگزار شده است. حالا نیز با همکاری یک شتاب دهنده، ۱۵ تیم در مرکز نوآوری پذیرش شده اند که در مراحل پیش شتابدهی و شتابدهی قرار دارند.
وی تصریح کرد: برای برنامه های آتی مرکز اولین «رویداد کتاب و کودک» را در اسفندماه برای توجه بیشتر به حوزه پر اهمیت کتاب و کتابخوانی کودکان در دستور کار دارد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری از واحدهای فناور و خلاق مرکز نوآوری علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی بازدید نمود.
۸ مرکز نوآوری دانشکده ها و پژوهشکده های دانشگاه شهید بهشتی امروز با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد. این مراکز نوآوری در پژوهشکده علوم و فناوری های پزشکی و دانشکده های ادبیات و علوم انسانی، الهیات و ادیان، مهندسی و علوم کامپیوتر، علوم تربیتی و روانشناسی، علوم زمین، معماری و شهرسازی و دانشکده مهندسی برق گشایش یافتند.منبع:

1399/10/15
14:29:53
0.0 / 5
528
تگهای خبر: آموزش , پزشك , دانشگاه , علمی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است