نتیجه نهایی پذیرش بدون آزمون دانشگاه ها

نتیجه نهایی پذیرش بدون آزمون دانشگاه ها

به گزارش دانشگاه فارسی نتیجه نهایی پذیرش بدون آزمون دانشگاه ها در درگاه سازمان سنجش آموزش كشور اعلام گردید.


فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا اظهار داشت: در پذیرش بدون آزمون دانشگاه ها، در کل ۲۲۹هزار و ۳۳۹ نفر پذیرفته شدند.
وی با عرضه آمار تفکیکی پذیرفته شدگان تصریح کرد: در این دوره، ۱۳۳ هزار و ۳۵۵ نفر زن و ۹۵ هزار و ۹۸۴ نفر مرد پذیرفته شدند.
وی اضافه کرد: در دوره روزانه ۲۳ هزار و ۹۲۳ نفر، در دوره نوبت دوم یا شبانه ۸ هزار و ۶۶۵ نفر و در دانشگاه پیام نور ۱۲۶ هزار و ۹۵۰ نفر پذیرفته شدند.
سخنگوی سازمان سنجش اظهار داشت: در دانشگاه پیام نور ۶۲ هزار و ۳۵۱ نفر، در پردیس خودگردان دانشگاه ها هزار و ۱۵۰ نفر، در دوره های مجازی دانشگاه های دولتی ۲ هزار و ۱۱ نفر، در دوره مجازی دانشگاه های غیردولتی ۳ هزار و ۹۰۰ نفر و در دانشگاه های مناطق محروم ۲۸۹ نفر پذیرفته شدند.
به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از ایرنا از سازمان سنجش، پذیرفته شدگان برای اطلاع از نحوه و تاریخ ثبت نام و مدارک لازم، لزوم دارد ابتدا در روز ۲۷ مهرماه به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود رجوع کنند.
در صورتی که دانشگاه یا موسسه محل قبولی برنامه زمانی مشخصی را برای ثبت نام در سایت خود درج نکرده باشد، پذیرفته شدگان این قبیل مؤسسات لازم است مطابق روزهای تعیین شده طبق جدول مندرج در الصاقیه اطلاعیه برای ثبت نام به محل قبولی رجوع کنند.
مراجعه نکردن بموقع پذیرفته شدگان برای ثبت نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنها تلقی خواهد شد.
در پذیرش بدون آزمون دانشگاه ها ۲۵۷ هزار و ۲۱۷ نفر ثبت نام کرده بودند.


1399/07/30
14:19:39
5.0 / 5
945
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است