مجموعه پایان نامه و پژوهش های معتبر

مجموعه پایان نامه و پژوهش های معتبر

آغاز فعالیت گروه كاری ما در زمینه های تحقیقاتی به یك دهه میرسد اما آغاز كار به صورت وبسایت را از سال 1398 شروع كرده ایم.


وبسایت فایل ناب  بزرگترین مجموعه پایان نامه و پژوهش های معتبر تمامی رشته ها را در اختیار علاقه مندان و دانشجویان قرار میدهد.

تمامی فایل های ارائه شده به صورت تخصصی بوده و در تمامی رشته های مهندسی و علوم انسانی فعالیت را به صورت حرفه ای آغاز کرده ایم.آغاز فعالیت گروه کاری ما در زمینه های تحقیقاتی به یک دهه میرسد اما آغاز کار به صورت وبسایت را از سال 1398 شروع کرده ایم. به روز رسانی و افزایش پژوهش ها به صورت جدی در حال انجام است و پژوهش های ارائه شده کاملا به صورت فایل های word  و یا پاورپوینت هستند،که همگی قابلیت ویرایش دارند.

فایل های ارائه شده حاوی تمامی اطلاعات مربوط به موضوع پژوهشی دانشجو، مسیر حرکت او برای دست یافتن به نتایج و منابع و مراجعی است که از انها در نگارش پایان نامه خود استفاده نموده است. یک پایان نامه باید بر اساس اصول نگارشی دانشگاه نوشته شود تا بتواند مورد تائید داوران جلسه دفاع و پژوهش دانشگاه قرار گیرد.

در بخش دیگری از این وب سایت مقالات آموزشی مرتبط با نحوه نوشتن مقالات و پژوهش ها منتشر میکنیم تا در آموزش دنیای بزرگ پژوهش نقشی کوچک داشته باشیم.

1399/07/13
23:26:52
5.0 / 5
979
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است