تمدید مهلت ثبت نام جشنواره بین المللی خوارزمی

تمدید مهلت ثبت نام جشنواره بین المللی خوارزمی

زمان ثبت نام الكترونیكی و ارسال مدارك در سی و چهارمین جشنواره بین المللی خوارزمی تا اختتام مهر ماه 99 تمدید گردید.


به گزارش روز شنبه ایرنا از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، علاقه مندان می توانند طرح های خودرا در چارچوب ۱۸ گروه تخصصی و در چهار محور پژوهش های بنیادی، پژوهش های کاربردی، طرح های توسعه ای، نوآوری و ابتکار به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
پژوهشگران، نوآوران، فناوران، کارآفرینان، صنعتگران، نخبگان و صاحبان اندیشه بمنظور ارائه طرح به پایگاه اطلاع رسانی جشنواره بین المللی خوارزمی به آدرس www.khwarizmi.ir مراجعه و با مطالعه راهنمای جشنواره نسبت به ثبت نام الکترونیکی در سامانه اقدام نمایند.
ارایه گزارش کامل طرح و پرداخت هزینه ثبت نام، جهت بررسی طرح ها در گروه های تخصصی الزامی است.
پیش از این زمان ارائه آثار سی و چهارمین جشنواره بین المللی خوارزمی از یکم اردیبهشت ۱۳۹۹ تا ۳۱ شهریور ۹۹ اعلام شده بود که حالا این مهلت تا ۳۰ مهر ادامه دارد.
جشنواره های بین المللی و جوان خوارزمی توسط سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران از سازمان های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می گردند.
جشنواره خوارزمی که قدیمی ترین جشنواره در زمینه علوم فنی و مهندسی در ایران است، از ۱۳۶۶ شروع به کار کرد. مراسم اعطای جوایز برگزیدگان بخش بین الملل هر ساله همزمان با دهه فجر در بهمن برگزار می گردد.
این رویداد علمی و پژوهشی با هدف ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران، نوآوران و فناوران، ترویج فرهنگ کارآفرینی، دانش بنیان و تجاری سازی نتایج تحقیقات، به شناسایی مخترعان و پژوهشگران برتر کشور می پردازد.


1399/07/03
12:36:01
5.0 / 5
1104
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است