توضیح دانشگاه آزاد بوشهر درباره فروش پایان نامه دانشجویی

توضیح دانشگاه آزاد بوشهر درباره فروش پایان نامه دانشجویی

ایرنا- دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در باره انتشار ویدئویی با موضوع فروش پایان نامه های دانشجویان فارغ التحصیل این دانشگاه بعنوان ضایعات در فضای مجازی در اطلاعیه ای توضیح داد.


در دو روز اخیر ویدئویی در فضای مجازی استان بوشهر منتشر گردید که نشان می داد تعداد زیادی پایان نامه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر به ضایعاتی فروخته شده است.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر روز یکشنبه با انتشار اطلاعیه ای با عنوان «دانشگاه آزاد اسلامی انباری از پایان نامه ها را به ضایعاتی فروخت» توضیح داد: با توجه به این که تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر شاغل در نهادها، دستگاه های اجرایی و وزارتخانه ها هستند که موضوعات پایان نامه های آنان در رابطه با مسائل و مشکلات نهاد مربوطه است، بنا بر این دانشجویان شاغل در این دستگاه های اجرایی مکلف به تحویل یک نسخه از پایان نامه به سازمان ذیربط هستند که مسئولیت فیلمبرداری و نشر آن بر عهده نهاد مربوطه ای است که دستور فروش پایان نامه ها به ضایعات را داده است و هیچ مسئولیتی برعهده دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر نیست.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر همانند سایر واحدهای دانشگاهی موظف است که پایان نامه های دانشجویان گرامی را در آرشیو کتابخانه خود به صورت فیزیکی و الکترونیکی نگهداری کند که این مساله بعنوان یکی از امتیازهای ویژه برای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و دانشجویان بمنظور بهره برداری صحیح از پایان نامه ها شمرده می شود.
دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر به همه مردم و مسئولان این استان اطمینان می دهد که هیچ انحرافی در امور و ارزش های علمی این دانشگاه وجود ندارد و با قدرت و قاطعیت به وظایف ساختاری خود عمل خواهدنمود.


1399/06/24
13:56:37
5.0 / 5
1196
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است