15 شهریور آخرین مهلت ارسال طرح به ایده بازار فرآورده های بهداشتی

15 شهریور آخرین مهلت ارسال طرح به ایده بازار فرآورده های بهداشتی

دانشگاه فارسی: سومین رویداد ایده بازار فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی در دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار می گردد و متقاضیان می توانند طرح های خودرا تا 15 شهریور ماه به این ایده بازار ارسال نمایند.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سومین ایده بازار فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی توسط دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه علوم پزشکی ایران و مجموعه ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر باتوجه به لزوم های شناسایی فناوری های نوآورانه در حوزه فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی و پشتیبانی از آنها در امتداد اجرایی سازی موضوع «جهش تولید» برگزار می گردد.
هدف از برگزاری این رویداد توجه به اهمیت و نقش فرآورده های بهداشتی و آرایشی در سلامت و اقتصاد جامعه است.
مواد اولیه، فرمولاسیون، فناوری نانو، تکنولوژی، ماشین آلات(ساخت، کنترل، بسته بندی)، بسته بندی، لجستیک، مارکتینگ، فناوری های دیجیتال و خدمات از محورهای برگزاری این ایده بازار است.
با برگزاری این رویداد می توان کمک بزرگی به صنایع بهداشتی و آرایشی کشور در زمینه های تولید محصولات سلامت محور، کاهش هزینه ها و افزایش راندمان در تولید، تولید و بومی سازی مواد اولیه مورد نیاز این صنعت، کاهش هزینه های درمان جامعه با بهره گیری از محصولات و خدمات نوین و رونق تولید و اقتصاد کرد.
همچنین شناسایی افراد دارای فناوری و معرفی آنها به صنعت از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.
برگزاری سومین رویداد ایده بازار فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی زمینه پیوند میان صاحبان طرح و فناوری و صاحبان سرمایه و صنعت از یک سو و از طرف دیگر ایجاد زیرساخت بمنظور تجاری سازی طرح های کاربردی در حوزه صنایع بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی را فراهم می آورد.
انعقاد قرارداد تجاری سازی با فناور، ارتباط با جامعه سرمایه گذاران و بهره برداران و حمایت های معنوی و تسهیل در فرایندها و مجوزها از مزایای شرکت در این ایده بازار است.منبع:

1399/05/09
23:03:09
5.0 / 5
1638
تگهای خبر: آموزش , پزشك , تكنولوژی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است