رئیس صندوق رفاه وزارت علوم خبرداد:

پیشبینی 230 میلیارد تومان وام دانشجویی برای نیمسال دوم تحصیلی

پیشبینی 230 میلیارد تومان وام دانشجویی برای نیمسال دوم تحصیلی

به گزارش دانشگاه فارسی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام نمود: حدود ۲۲۰ تا ۲۳۰ میلیارد تومان برای پرداخت انواع وام های دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ پیشبینی شده است.ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره پیشبینی وام های دانشجویی در نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ اظهار داشت: برای نیمسال دوم حدود ۲۲۰ تا ۲۳۰ میلیارد تومان برای پرداخت تمام وام های دانشجویی پیشبینی شده است. رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: همین حدود هم برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ پیشبینی شده بود كه حدود ۹۸ درصد آن پرداخت شده است. البته بخشی از لیست های ارسالی وام باقی مانده است كه آن هم پرداخت خواهد شد.
به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، ثبت نام وام های ضروری، مسكن، ودیعه مسكن، زیارت، ازدواج، شهریه دانشگاه دولتی و پیام نور، ضروری ویژه دكتری، تحصیلی ویژه دكتری، و وام شهریه دانشگاه آزاد، غیرانتفاعی و علمی كاربردی در نیمسال دوم از پانزدهم بهمن ماه ۹۸ شروع شده و تا آخر نیمسال تحصیلی فعال است.
اولویت پرداخت وام با فهرست هایی است كه فرآیند ثبت نام تا تأیید را زودتر سپری كرده باشند ازاین رو اهتمام بر پرداخت وام تا آخر اسفندماه سال ۹۸ برای دانشگاه هایی است كه فهرست خویش را حداكثر تا ۱۰ اسفندماه ارسال كرده باشند تا بر مبنای منابع مالی صندوق رفاه دانشجویان در اولویت پرداخت وام قرار گیرند.
سامانه دانشجویی برای ثبت تقاضای دانشجویان از تاریخ پانزدهم بهمن ماه سالجاری تا آخر نیمسال تحصیلی فعال است و تمام متقاضیان نسبت به ثبت تقاضای خود فقط در سامانه دانشجویی باید اقدام نمایند.

1398/11/25
14:27:18
5.0 / 5
3721
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است