وظیفه بزرگ بر دوش ملت ایران؛

پیام اتحادیه های دانشجویی دانشگاه آزاد به دنبال شهادت سردار سلیمانی

پیام اتحادیه های دانشجویی دانشگاه آزاد به دنبال شهادت سردار سلیمانی

به گزارش دانشگاه فارسی اتحادیه های دانشجویی دانشگاه آزاد به دنبال شهادت سردار سلیمانی، اطلاعیه ای صادر كرد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، در بخشی از بیانیه اتحادیه های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:
«حاج قاسم سلیمانی، جانش را فروخته و در مقابل آن، بهشت و رضای الهی را گرفته است كه بالاترین دستاوردهاست. به شهادت در راه خدا، از این منظر نگاه نماییم. شهادت، مرگ انسانهای زیرك و هوشیار است كه نمی گذارند این جان، مفت از دستشان برود و در مقابل، چیزی عایدشان نشود. حضرت امام خامنه ای(مد ظلله العالی) حكومت خونخوار آمریكا با همدستی سایر حكومت های ظالم جهانی سرانجام و بعد از سالها تلاش در اقدامی جنایتكارانه صبح امروز سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی را به فیض شهادت رساندند.
ظالمانی كه در جنایت و خونریزی بی رقیبند این دفعه جنایتی را رقم زدند تا صحنه كربلا و روز عاشورا باردیگر در تاریخ ثبت گردد. انگار نمی دانند كه به فرموده حضرت امام خمینی(ره) هر چقدر ما را بكشند، ملت ما بیدارتر می شود. امروز و ان شاء الله تا ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) تمام ملت ایران و جبهه مقاومت از پاكستان و افغانستان گرفته تا یمن و نیجریه یكپارچه حاج قاسم هستند.
آری دعای حضرت امام خامنه ای(مدظلله العالی) در حق حاج قاسم مستجاب شد «عاقبت شهادت ان شاء الله» حال ما مانده ایم و وظیفه ای بسیار بزرگ كه بر دوش ما گذاشته شده است، مردم ایران اسلامی و حتی مردم مسلمان جهان باید باردیگر ماهیت پلید استكبار را بیشتر از گذشته درك كنند. حال استكباری مسرور از شوق پیروزی است كه باید تاوان تمام جنایاتش را و همینطور قطره قطره اشكهای ما را كه در فراق سردار بزرگ اسلام ریخته ایم بدهد.
آمریكا دشمن ۴۰ ساله انقلاب اسلامی ایران این دفعه در آب سنگین اراك بتن نریخته است كه حال توجیه نماییم باردیگر آنرا خواهیم ساخت، آمریكا یكی از بزرگترین بازوهای میهنمان و رهبر بزرگوارمان را هدف قرار داده است. وای به روزی كه باردیگر گروهی یا افرادی با غرض یا حتی نا آگاهانه دم از رابطه با آمریكا بزنند كه دیگر انجام چنین حركاتی نشانه خیانت مسلم به رهبری معظم انقلاب، كشور و شهداست.
از مردم شهید پرور ایران اسلامی و جبهه مقاومت خواستاریم كه هرچه فریاد دارند بر سر آمریكا بزنند و به حول قوه الهی بزودی انتقامی سخت از این جانیان گرفته خواهد شد. شهادت سردار معظم اسلام و انقلاب حاج قاسم سلیمانی را به محضر حضرت ولی عصر (عج) تبریك و خدمت ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) و تمام مردم ایران اسلامی و جبهه مقاومت تسلیت عرض می نماییم و از خداوند متعال برای ایشان علو درجات را خواستاریم. خداوند به همه ما توفیقی عطا فرماید تا بتوانیم راهشان را ادامه دهیم.
اتحادیه تشكل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی و اتحادیه سازمان اسلامی دانشجویان ایران و اتحادیه مجمع اسلامی دانشجویان این بیانیه را صادر كرده اند.

1398/10/14
14:05:28
5.0 / 5
4025
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است