رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهی :

شروع به كار پایگاه بدرقه زائرین دانشگاهی از 18مهر در مرز شلمچه

شروع به كار پایگاه بدرقه زائرین دانشگاهی از 18مهر در مرز شلمچه

به گزارش دانشگاه فارسی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهی از اجرای برنامه بدرقه زائرین دانشگاهی اطلاع داد و اظهار داشت: این برنامه در مرز شلمچه از ۱۸مهر ماه اجرایی می شود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از وزارت علم، حجت الاسلام مرتضی مطهری پور اظهار داشت: برنامه «بدرقه زائرین دانشگاهی» در مرز شلمچه ۱۸ مهر ماه از جانب ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اجرایی می شود.
وی اظهار داشت: ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان امسال بنا دارد برای زوار دانشجویی كه در همایش بزرگ پیاده روی اربعین حضور پیدا می كنند، از لحاظ محتوایی و فرهنگی خدمت رسانی داشته باشد و غنای لازم را به سفر آنها ببخشد.
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اظهار داشت: در این راستا برنامه «بدرقه زائرین دانشگاهی» در مرز شلمچه از جانب ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اجرا می گردد و دانشگاهیانی را كه از مرز شلمچه عبور می كنند، بدرقه خواهند كرد.
وی با اشاره به طرح نایب الزیاره شهدا اظهار داشت: این طرح با مشاركت و همكاری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و با هدف ترویج فرهنگ مقاومت اجرا خواهد شد و زائرین دانشگاهی برای دریافت خدمات فرهنگی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان می توانند از راه یك كد USSD به شماره #۲۵۴۲۵*۶۶۵۵*اقدام كنند و به صورت مجانی از این خدمات بهره مند شود.
وی اضافه كرد: مهم ترین برنامه پیشبینی شده در این سامانه «زیارت به نیابت از شهدای دانشجو» است. بر این اساس هر زائر دانشگاهی حاضر در اربعین حسینی می تواند با شماره گیری این كد و انتخاب گزینه مورد نظر، به نیابت از یك شهید دانشجو سفر زیارتی خویش را انجام دهد كه در این سامانه اسم شهید به صورت كامل برای زائرین ارسال خواهد شد و ان شاءالله زائرین از حمایت های معنوی شهید در این راه، بهره مند خواهند شد.

1398/07/16
20:49:08
5.0 / 5
3857
تگهای خبر: خدمات , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است