رئیس سابق صندوق رفاه دانشجویان:

صندوق رفاه به خانه امید دانشگاهیان تبدیل گشته است

صندوق رفاه به خانه امید دانشگاهیان تبدیل گشته است

دانشگاه فارسی: رئیس سابق صندوق رفاه دانشجویان اظهار داشت: صندوق رفاه به خانه امید دانشگاهیان تبدیل گشته و در چهار سال قبل مانع التهابات سیاسی در دانشگاه ها شدیم.


به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، ذوالفقار یزدان مهر، امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: رویكرد مدیریتی در صندوق رفاه به صورت مشاركتی و با روحیه جهادی بود كه در دستور كار قرار گرفت و سازماندهی و برنامه هوشمندانه توسعه نوین صندوق رفاه را در پیش گرفتیم و امروز صندوق در جایگاه اطمینان بخش است.
رئیس سابق صندوق رفاه دانشجویی اضافه كرد: صندوق رفاه به خانه امید دانشگاهیان تبدیل گشته و در چهار سال قبل مانع التهابات سیاسی در دانشگاه ها شدیم. در ادامه، عباس قنبری، قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با اشاره به رشد فعالیت های صندوق رفاه در چند سال اخیر اظهار داشت: سند استراتژیك و سند چشم انداز خدماتی صندوق رفاه تنظیم و ارتقای خوابگاه ها و آشپزخانه ها را در دستور كار قرار داده ایم. وی افزود: ۴۴۰ میلیارد تومان معوقات سازمان صندوق رفاه بود كه ۴۲۰ میلیارد تومان آن از دانشجویان بدهكار ستاندن شد و ارتقای خدمات رسانی توأم با كرامت دانشجو محقق شده و اثرگذاری صندوق رفاه در دانشگاه ها محسوس شد. قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: در حوزه تربیت بدنی و مشاوره باز فعالیت های مناسبی داشتیم. همین طور ۱، ۴۸۸ میلیارد تومان درآمد برای صندوق به وجود آمد و اعتبارات عمومی صندوق رفاه باز ۱۱۴ درصد افزایش پیدا كرد. قنبری با اشاره به رشد ذخیره استراتژیك صندوق رفاه آگاهی داد و اظهار داشت: ۴۸۰ میلیارد تومان ذخیره در صندوق داریم كه می تواند چشم امیدی برای دانشگاه ها باشد. وی یكی از بحران های وزارت علوم را دانشجویان دكتری اعلام نمود و اظهار داشت: در چند سال اخیر تسهیلات وام به ۵۰۰ درصد رسید و دانشجویان دكتری توانستند از این تسهیلات بهره مند شوند برنامه های سال ۹۸ باز به شكلی تعریف شده كه توسعه های قبلی ادامه خواهد داشت. او همینطور از افزایش سراهای دانشجویی، امكانات جانبی سراها، بهره برداری از چمن های مصنوعی، اتاق های تندرستی ایجاد رستوران های مكمل در حوزه ارتقای خدمات نام برد. همین طور تبدیل آشپزخانه ها باز از سنتی به صنعتی در این دوره كاری صندوق رفاه انجام شد. در ادامه علی خاكی صدیق، رئیس دانشگاه خواجه نصیر در این مراسم اشاره كرد: در این دوره صندوق رفاه تفاوت خدمت رسانی صندوق را نسبت به دوره قبل كاملاً احساس كردیم؛ بطوریكه صندوق در این چند سال پشت و پناه خوبی برای همه دانشگاهیان بود. خاكی صدیق اضافه كرد: یزدان مهر بعنوان مدیر صندوق رفاه هر جا كه دانشگاه ها به مشكل برخورد می كردند، دریغ نكرد و امیدواریم این مسیر خدمت رسانی به دانشجویان تداوم داشته باشد.

1398/01/29
14:23:44
5.0 / 5
3878
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است