رئیس صندوق رفاه خبر داد:

افزایش كمك رهن خوابگاه دانشجویان متاهل در تهران تا۳۰ میلیون تومان

افزایش كمك رهن خوابگاه دانشجویان متاهل در تهران تا۳۰ میلیون تومان

به گزارش دانشگاه فارسی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از افزایش كمك رهن خوابگاه متاهلی در تهران اطلاع داد و اظهار داشت: برپایه طرح جدید كمك رهن خوابگاه متاهلی از ۱۵ میلیون تومان به ۳۰ میلیون تومان افزایش پیدا كرد.


ذوالفقار یزدان مهر در گفتگو با خبرنگار مهر از افزایش كمك رهن خوابگاه متاهلی اطلاع داد و اظهار داشت: كمك رهن خوابگاه دانشجویان متأهل در تهران ۱۵ میلیون تومان است اما برپایه طرح جدیدی كه در حال پیگیری با دانشگاه ها است به ۳۰ میلیون تومان افزایش می یابد. وی افزود: با دانشگاه ها مذاكره می نماییم كه دانشگاه ها هم همان مقدار ۱۵ میلیون تومان كه صندوق رفاه به دانشجویان كمك رهن خوابگاه متاهلی اختصاص می دهد، ارائه نمایند تا دانشجویان متأهل در تهران با ۳۰ میلیون تومان بتوانند خانه ای را رهن كنند. رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه كرد: این طرح در بعضی از دانشگاه ها در حال اجرایی شدن است. وی افزود: در مجموع ۲۰۰ خوابگاه مجردی و متاهلی مورد نیاز است كه تا كنون ۵۰ دانشگاه خواهان ساخت خوابگاه مجردی، متاهلی و تكمیل خوابگاه خود بوده اند و باید در طول برنامه ششم این خوابگاه ها بوجود آمده و كنار آن، كمك رهن خوابگاه هم باید افزایش یابد. یزدان مهر اضافه كرد: ساخت ۳۳ خوابگاه را امسال مصوب و ابلاغ كرده ایم و ساخت این خوابگاه ها در بعضی دانشگاه ها شروع شده است.
وی افزود: از ۲۸ خوابگاه ۱۵ خرداد كه از دو سال پیش تفاهم كرده ایم هم ساخت حدود ۱۸ خوابگاه شروع شده كه پیشرفت فیزیكی بالای ۸۰ درصد دارد.

1397/12/18
15:04:30
5.0 / 5
3853
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است