برگزاری كارگاه آشنایی باروش های تحریك الكتریكی مغز

برگزاری كارگاه آشنایی باروش های تحریك الكتریكی مغز

دانشگاه فارسی: كارگاه بین المللی آشنایی با روش های تحریك الكتریكی و كاربرد بالینی، پژوهشی و مطالعات شناختی آن تیرماه برگزار می گردد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز ۶و۷ تیرماه كارگاهی بین المللی با عنوان «آشنایی با روش های تحریك الكتریكی و كاربرد بالینی، پژوهشی و مطالعات شناختی آن» را برگزار می نماید.
این كارگاه كه دارای امتیاز بازآموزی است با هدف آشنایی متخصصان حوزه سلامت روان با كاربرد روش های تحریك الكتریكی فراجمجمه ای در ارتقای عملكرد عصبی، آشنایی روانپزشكان با كاربرد روش های تحریك الكتریكی فراجمجمه ای در درمان اختلالات روانپزشكی و آشنایی پژوهشگران علوم اعصاب با ابعاد مطالعاتی روش های تحریك الكتریكی فراجمجمه ای و افق های پژوهشی پیشِ رو برگزار می گردد.

تحریك الكتریكی فراجمجمه ای (tES) در سال های اخیر بعنوان یكی از راهكارهای درمانی پیشرو در سلامت روان و ابزاری مطالعاتی برای پژوهشگران حوزه علوم اعصاب مطرح بوده است.
زیرشاخه های متفاوت اعمال تحریك های الكتریكی و تأثیرات درمانی متفاوت آن و همینطور اهمیت پژوهشی هر یك از این زیرشاخه ها، ضرورت دریافت آموزش های تكمیلی را دو چندان می كند.

این دوره آموزشی كه شامل تحریك الكتریكی فراجمجمه ای با جریان مستقیم (tDCS)، جریان متناوب (tACS)، تحریك فراجمجمه ای با نویز رندوم (tRNS)، ملاحظات روش شناختی مربوطه، چگونگی استفاده از دستگاه های تحریك الكتریكی در بخش عملی كارگاه، راهبردهای پژوهش و كاربردهای بالینی و در نهایت شیوه های طراحی پروژه های مربوطه و ارتقای عملكرد عصبی است.

1397/03/30
15:41:17
5.0 / 5
4440
تگهای خبر: آموزش , پژوهشگر , علوم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است