توسط صندوق رفاه دانشجویان؛

شرایط بازسازی و ارتقاء خوابگاههای دانشجویی اعلام گردید

شرایط بازسازی و ارتقاء خوابگاههای دانشجویی اعلام گردید

دانشگاه فارسی: صندوق رفاه دانشجویان با ابلاغ بخشنامه ای به دانشگاه ها شرایط بازسازی و ارتقاء سراهای دانشجویی در تابستان سال جاری را اعلام نمود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در جهت بازسازی سراهای دانشجویی (خوابگاه های دانشجویی) در نظر دارد در تابستان سال جاری با مشاركت دانشگاه ها ارتقاء سراهای سطح ۳ و ۲ را با شرایط ذیل به اجرا درآورد.
دانشگاه ها تا ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۷ فرصت دارند طرح های بازسازی سراها دانشجویی را به صندوق رفاه دانشجویان ارسال نمایند.
شرایط بازسازی و ارتقاء سراهای دانشجویی
كارشناسان فنی صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم، بعد از دریافت طرح های بازسازی دانشگاه، در سه مرحله قبل، حین و بعد از بازسازی از روند فعالیت های صورت گرفته بازدید خواهند كرد.
سقف تعهد صندوق بعد از تایید نهایی، برای سراهای سطح ۳، ۵۰ درصد كل هزینه كرد و برای سراهای سطح دو، ۳۰ درصد كل هزینه كرد اختصاص داده می گردد و اولویت با سراهای سطح ۳ است.
سراهای دیگر سطوح و سراهایی كه در طرح های ارتقاء سال ۹۵ و ۹۶ بازسازی شده اند در صورت وجود اعتبار بررسی خواهند شد. طرح های ارسالی در چهار چوب فرم پیوست تكمیل و به صورت فایل اكسل به این صندوق ارسال شود.
مبنای محاسبه هزینه كرد، آخرین جدول فهرست بهای سازمان برنامه و بودجه و حداكثر تا سقف قرارداد منعقد شده با پیمانكار است. عملیات بازسازی سراها با مشاركت دانشگاه ها انجام خواهد گرفت و صندوق بعد از بازسازی سرا و تائید نهایی آن از جانب كارشناسان فنی، نسبت به پرداخت سهم خود اقدام خواهد نمود.
نظارت بر حسن اجرای امور در سه مرحله قبل، حین و بعد از بازسازی سراها و به وسیله نمایندگان صندوق و تائید صورت وضعیت صورت خواهد گرفت. به طرح های ارسالی پس از تاریخ اعلام شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.

1397/02/16
12:14:49
5.0 / 5
4497
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است