تمدید مهلت ثبت نام مسابقات ملی هوافضا دانشگاه صنعتی امیركبیر

تمدید مهلت ثبت نام مسابقات ملی هوافضا دانشگاه صنعتی امیركبیر

دانشگاه فارسی: مهلت ثبت نام دهمین دوره مسابقات ملی هوافضا در دانشگاه صنعتی امیركبیر تا ۳۱ فروردین تمدیدشد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه صنعتی امیركبیر، دكتر مهدی سبزه پرور عضو هیات علمی دانشكده مهندسی هوافضا دانشگاه صنعتی امیركبیر اظهار داشت: دهمین دوره مسابقات ملی هوافضا ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت ماه در دو سطح دانش آموزی و دانشجویی برگزار می گردد.
وی اضافه كرد: این مسابقات در ۶ لیگ گلایدر دانش آموزی، گلایدر كنترلی دانشجویی، هاور كرافت، راكت آبی، سرعت پهپادها و شبیه سازی اویونیك برگزار می گردد كه لیگ های گلایدر، هاوركرافت و راكت آبی در بخش دانش آموزی خواهد بود.
دبیر علمی مسابقات هوافضا دانشگاه صنعتی امیركبیر تصریح كرد: لیگ های گلایدر كنترلی و سرعت پهپادها و شبیه سازی اویونیك هم در بخش آزاد(دانشجویی) برگزار می گردد.
سبزه پرور تصریح كرد: لیگ های سرعت پهپادها و شبیه سازی اویونیك برای اولین بار در این دوره از مسابقات به راه افتاده است.
وی تصریح كرد: آخرین مهلت ثبت نام جهت شركت در این دوره از مسابقات ۳۱ فرودین ماه است.
عضو هیات علمی دانشكده هوافضا دانشگاه صنعتی امیركبیر اظهار داشت: استقبال خوبی از این مسابقات در بخش های مختلف دانش آموزی و دانشجویی صورت گرفته و داوری این مسابقات هم هرساله قوی تر انجام می گردد.هدف از برگزاری مسابقه ملی هوافضا در دانشگاه صنعتی امیركبیر معرفی بازار كار به دانش آموزان و دانشجویان و توسعه فرهنگ كارآفرینی در این حوزه می باشد.
وی افزود: لیگ گلایدر كنترلی وشبیه سازی در ۱۲ اردیبشهت ماه، لیگ گلایدر دانش آموزی و سرعت پهپاد ها در ۱۳ اردیبهشت ماه و لیگ های راكت آبی و هاوركرافت در ۱۴ اردیبهشت ماه برگزار می گردد.

1397/01/31
21:23:31
5.0 / 5
4466
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است