معاون پژوهشی دانشگاه:

سایت ثبت نام نخبگان دانشگاه آزاد اسفند رونمایی می گردد

سایت ثبت نام نخبگان دانشگاه آزاد اسفند رونمایی می گردد

دانشگاه فارسی: معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی از رونمایی سایت ثبت نام نخبگان دانشگاهی در اوایل اسفندماه سال جاری اطلاع داد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه آزاد، بیژن رنجبر اظهار داشت: سایت ثبت نام نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامی توسط رئیس هیات موسس و هیات امنا دانشگاه و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی می گردد.
وی اضافه كرد: سازوكار این سایت به این صورت است كه نخبگان با ثبت نام در آن، در فرآیند جذب باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرند.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تصریح كرد: اطلاعات نخبگان دانشجو و جوان از تمامی موسسات آموزش عالی كشور بعد از ثبت نام در این سایت، بررسی شده و بعد از تایید، این اطلاعات به سازمان مركزی ارسال می گردد.
رنجبر عنوان كرد: در صورت تایید نهایی، نخبگان به عضویت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی درمی آیند.
وی با اشاره به اینكه شاخصه های لازم برای ثبت نام در سایت ثبت نام نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامی همان شاخصه های موجود در آیین نامه استعدادهای درخشان است، اظهار داشت: نخبگانی كه در دیگر دانشگاه ها غیر از دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل می كنند، برپایه آیین نامه های وزارتخانه های علوم و بهداشت جذب می شوند.
معاون پژوهشی دانشگاه آزاد تصریح كرد: تابحال بیش از ۱۴ هزار نخبه عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی شده اند و روند ثبت نام ادامه خواهد داشت تا از ظرفیت این نخبگان در برنامه های تحقیقاتی، مراكز نوآوری و راه اندازی شركت های نوپا استفاده گردد.

1396/11/29
13:31:59
5.0 / 5
4611
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است