سرپرست دانشگاه صنعتی بیرجند انتخاب شد

سرپرست دانشگاه صنعتی بیرجند انتخاب شد

به گزارش دانشگاه فارسی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر «عباسعلی رضاپور» را بعنوان «سرپرست دانشگاه صنعتی بیرجند» منصوب نمود.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از وزارت علوم، محمدعلی زلفی گل در این حکم خطاب به رضاپور نوشت: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب پرارزش جنابعالی، به باعث این حکم بعنوان «سرپرست دانشگاه صنعتی بیرجند» منصوب می شوید.
در ادامه این حکم آمده است: انتظار می رود با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی و روحیه انقلابی و توجه به راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه های عرضه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی (کارکنان)، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری بخصوص «تقویت ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت» با نگاهی تحول گرایانه و مسأله محور در جهت تحقق «تمدن نوین اسلامی»، حرکت در مرزهای دانش و دستیابی به دیپلماسی و مرجعیت علمی به انجام رسانید.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همینطور در نامه ای جداگانه از زحمات و تلاشهای «دکتر سید حجت هاشمی» ربیس سابق دانشگاه صنعتی بیرجند در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
رضاپور متولد (۱۳۵۹) دانش آموخته دکتری تخصصی، مهندسی عمران- گرایش هیدرولیک از دانشگاه صنعتی شاهرود و استادیار دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی بیرجند است. وی پیش از این معاونت اداری مالی و سرپرست برنامه، بودجه و تحول اداری دانشگاه صنعتی بیرجند را بر عهده داشت.منبع:

1400/12/03
20:50:35
5.0 / 5
273
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , دكتری , علمی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است