نهضت خوابگاه سازی در دانشگاه تهران کلید خورد

نهضت خوابگاه سازی در دانشگاه تهران کلید خورد

سرپرست دانشگاه تهران در بازدید از مجموعه خوابگاه های کوی دانشگاه تهران از برنامه نهضت خوابگاه سازی در دانشگاه تهران اطلاع داد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه تهران، سید محمد مقیمی ضمن بازدید از خوابگاه چمران و اراضی پیرامون آن، به برنامه «نهضت خوابگاه سازی» اشاره نمود و اظهار داشت: عزم جدی به منظور توسعه خوابگاه ها بخصوص خوابگاه های متأهلین وجود دارد.
سرپرست دانشگاه تهران، اداره کل پشتیبانی و طرح های عمرانی دانشگاه را مأمور کرد تا مطالعات اولیه به منظور اجرای طرح های توسعه خوابگاه های دانشجویی به صورت جدی دنبال شود.
مقیمی همینطور ضمن بازدید از سلف سرویس کوی دانشگاه تهران، در جریان نحوه پخت و کیفیت غذای دانشجویان قرار گرفت و سفارش های لازم را به پیمانکار و ناظران ارائه نمود.
سرپرست دانشگاه تهران در ادامه با حضور در ساختمان اداری کوی دانشگاه ضمن دیدار با کارکنان و تقدیر از تلاشهای آنها، به خصوصیت های کار کردن در کوی دانشگاه اشاره نمود و اظهار داشت: خدمت به دانشجویان بویژه دانشجویانی که از شهرهای مختلف کشور در مجموعه بزرگ خوابگاه های دانشگاه سکونت دارند، پرارزش است و اجری اخروی خواهد داشت.
سید محمد مقیمی، سرپرست دانشگاه تهران در آغاز بازدید از سلف سرویس و فضاهای اداری کوی دانشگاه، با حضور بر مزار شهید گمنام کوی دانشگاه تهران به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.


منبع:

1400/08/29
20:19:15
5.0 / 5
253
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است