مدیر پژوهشی دانشگاه امیركبیر خبر داد:

تقدیر از ۱۹ پژوهشگر برگزیده دانشگاه امیركبیر در هفته پژوهش

تقدیر از ۱۹ پژوهشگر برگزیده دانشگاه امیركبیر در هفته پژوهش

به گزارش دانشگاه فارسی مدیر پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: در هفته پژوهش از 19 پژوهشگر برگزیده این دانشگاه در بخش های دانشجویی، اعضای هیات علمی و پژوهشگران صنعتی، 5 شرکت دانش بنیان و واحد نوآور و همین طور از یک سرپرست آزمایشگاه تحقیقاتی تقدیر می شود.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، محمد کریمی اضافه کرد: مراسم تقدیر از پژوهشگران برگزیده دانشگاه صنعتی امیرکبیر روز دوشنبه یکم دی ماه برگزار و از ۱۹ پژوهشگر برتر دانشگاه در بخش های دانشجویی، اعضای هیات علمی و پژوهشگران صنعتی و همین طور ۵ شرکت دانش بنیان و واحد نوآور تقدیر می شود.
وی افزود: برای هفته پژوهش امسال فراخوانی برای شناسایی پایان نامه های برگزیده ارشد و دکتری دانشگاه ارائه شد. متقاضیان در سامانه ثبت نام کردند و بعد از ارزیابی های صورت گرفته ۵ پایان نامه در بخش کارشناسی ارشد و ۵ پایان نامه در بخش دکتری انتخاب شدند که از این افراد نیز در مراسم هفته پژوهش تقدیر می شود.
مدیر پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این پایان نامه ها از نظر علمی، نظری، ساخت و فنی در سطح عالی برخوردار بودند.
کریمی تصریح کرد: همین طور اساتید دانشگاه نیز در زمینه پژوهشی مورد ارزیابی قرار گرفتند که در مجموع ۲ استاد انتخاب و در این مراسم مورد تقدیر قرار می گیرند.
وی اضافه کرد: در دفتر مدیریت امور پژوهشی برون دادهای پژوهشی اساتید، تدوین کتاب داخلی و بین المللی و کارهای پژوهشی مانند انتشار مقاله مورد بررسی قرار گرفتند که برگزیدگان این بخش ها نیز در این مراسم تقدیر می شوند.
مدیر پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: در بخش ارتباط با صنعت نیز قراردادهای صنعتی از نظر مبلغ و حائز اهمیت بودن در صنعت بررسی شدند که از آنان نیز تقدیر می شود.
کریمی عنوان کرد: دو نفر از اساتید این دانشگاه موفق به انتشار کتاب بین المللی امسال شده اند و یک نفر از اساتید دانشگاه نیز موفق به انتشار کتاب ویژه در داخل کشور شده اند که در این مراسم از این اساتید تقدیر می شود.
وی گفت: فاکتورهای انتخاب پژوهشگران برتر سال جاری متفاوت از سال قبل بوده است؛ چونکه امسال تمرکز بر کیفیت بسیار مورد توجه بوده است.
به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از ایرنا، هفته پژوهش از تاریخ ۲۲ آذر ماه تا ۲۸ آذر ماه برگزار می گردد.منبع:

1399/10/01
14:00:20
5.0 / 5
538
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است