فردا آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره دانشجویان نمونه

فردا آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره دانشجویان نمونه

دانشگاه فارسی: مهلت ثبت نام جهت شركت در بیست و هفتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه فردا سه شنبه ۲۴ مهرماه به اتمام می رسد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، ثبت نام بیست و هفتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه كه از ۱۰ مهر ماه شروع شده بود فردا سه شنبه ۲۴ مهرماه آخر می یابد.
تمام دانشجویان متقاضی دانشگاه های دولتی، غیر انتفاعی و پژوهشگاه های تابعه وزارت علوم همینطور دانشگاه های پیام نور و فرهنگیان می توانند از فردا با رجوع به سایت portal.saorg.ir نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام نمایند.
در بیست و ششمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه كه اسفند ماه سال قبل برگزار شد، تعداد ۴۳۵۲ درخواست در مرحله اولیه ثبت نام كردند كه از این بین یك هزار و ۴۳۹ درخواست ثبت نهایی شده و جمعا ۲۲۰ نفر در مرحله دانشگاهی به دبیرخانه مركزی معرفی گشتند.
كه ۹۲ نفر آن مربوط به دانشجویان وزارت علوم و ۱۲۸ نفر دانشجویان وزارت بهداشت بودند كه در نهایت ۴۰ نفر بعنوان برگزیدگان مرحله كشوری در اسفند ماه سال قبل با حضور معاون اول رییس جمهور مورد تقدیر قرار گرفتند.
مهلت ثبت نام در فراخوان جشنواره دانشجویان نمونه سال ۹۷ كه بیست و هفتمین دوره رقابت میان متقاضیان این جشنواره است، بر مبنای زمان بندی های پیش بینی شده فردا سه شنبه ۲۴ مهرماه تمام می شود، همینطور مراسم تجلیل از برگزیدگان این دوره اواخر سال جاری برگزار می گردد.
همانند سال های گذشته تمام مراحل ثبت نام و مرحله داوری دانشگاهی و داوری مرحله كشوری در سامانه الكترونیكی انجام می پذیرد، فرایند داوری جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و كشوری برگزار می گردد.
در واقع نخست دانشجویان در سطح دانشگاه به رقابت می پردازند و آن دسته از دانشجویانی كه برترین امتیازات را بر مبنای آیین نامه و صرف نظر از حد نصاب های آن كسب كرده اند، بعنوان برگزیدگان دانشگاهی مورد تقدیر دانشگاه قرار می گیرند و آن تعداد از متقاضیان كه شرایط معرفی به مرحله دوم را كسب كرده اند به دبیرخانه مركزی معرفی می گردند.
جشنواره دانشجوی نمونه در سطح دانشگاه های تابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پنج گروه علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه، كشاورزی و دامپزشكی و هنر در مقاطع مختلف برگزار می گردد كه بعد از ارزیابی داوران كشوری در نهایت دانشجویان نمونه كشوری انتخاب و معرفی می گردند.
محمدرضا علم معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان هم در گفتگو با خبرنگارمهر درباره تمدید مهلت ثبت نام بیست و هفتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه اظهار داشت: هنوز دراین خصوص تصمیم گیری نشده و آمار تعداد دانشجویان ثبت نام كننده دراین دوره جشنواره پس از جمع بندی اعلام می گردد.

1397/07/23
15:24:53
5.0 / 5
4507
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است