در مقاطع كارشناسی ارشد و دكتری؛

درخواست گرفتن معافیت تحصیلی خارج از کشور الکترونیکی شد

درخواست گرفتن معافیت تحصیلی خارج از کشور الکترونیکی شد

اداره کل بورس و اعزام دانشجویان وزارت علوم اعلام نمود: درخواست های گرفتن معافیت تحصیلی خارج از کشور در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بصورت الکترونیکی صورت خواهد گرفت.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از سازمان امور دانشجویان، اداره کل بورس و اعزام دانشجویان طی اطلاعیه ای اعلام کرد؛ درخواست های گرفتن معافیت تحصیلی خارج از کشور در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بصورت الکترونیکی صورت خواهد گرفت.
در اطلاعیه اداره کل بورس و اعزام دانشجویان آمده است: برمبنای توافقات به عمل آمده با سازمان وظیفه عمومی ناجا مقرر گردید، از تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ کلیه درخواست ها در سامانه سازمان وظیفه عمومی ناجا به آدرس: https: //services.epolice.ir ثبت گردد.
لیکن تا زمان تکمیل و رفع اشکالات احتمالی سامانه مذکور ضرورت دارد علاوه بر سامانه نظام وظیفه درخواست های فوق و مدارک مربوطه در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان نیز به آدرس: https: //portal.saorg.ir ثبت و بارگذاری شود.
لذا از متقاضیان درخواست می شود ضمن ثبت درخواست و بارگذاری مدارک در هر دو سامانه فوق، تا پیش از صدور معافیت تحصیلی از طرف سازمان وظیفه عمومی ناجا از مراجعه حضوری به این سازمان اجتناب کنند.

1400/09/03
13:59:30
5.0 / 5
38
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است