رییس جامعه خیرین مدرسه ساز :

۲۱ هزار نقاشی برای مشارکت در مدرسه سازی دریافت شد

۲۱ هزار نقاشی برای مشارکت در مدرسه سازی دریافت شد

به گزارش دانشگاه فارسی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با اشاره به اینکه «پویش به رنگ مدرسه» با استقبال خوبی از جانب دانش آموزان رو به رو شده است گفت تابحال ۲۱ هزار دانش آموز با ارسال نقاشی های خود در این پویش و امر مدرسه سازی مشارکت کرده اند.


به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از خبرگزاری ایرنا از وزارت آموزش وپرورش، ناصر قفلی با بیان اینکه مشارکت کودکان و نوجوانان در عرصه مدرسه سازی بسیار پرارزش است، عنوان کرد: پویش «به رنگ مدرسه» در جهت طرح تحولی آجر به آجر از ۱۵ شهریورماه در سرتاسر کشور شروع شده است و تابحال بیشتر از ۲۱ هزار دانش آموز با ارسال نقاشی های خود در امر مدرسه سازی مشارکت داشته اند.
وی با تاکید بر این که پویش ملی «به رنگ مدرسه» با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با مفاهیم مشارکت، نوع دوستی و همینطور افزایش آگاهی خانواده ها نسبت به مبحث مدرسه سازی در حال اجرا می باشد، اضافه کرد: این پویش تا ۱۳ آبان ۱۴۰۰ و روز دانش آموز ادامه خواهد داشت.
رییس جامعه خیّرین مدرسه ساز کشور اجرای پویش به رنگ مدرسه را ذیل طرح تحولی «آجر به آجر» در جهت توسعه مشارکت های مردمی عنوان نمود و خاطرنشان کرد: در خلال یک سال قبل با اجرای پویش های «مهر را با محرم آغاز کنیم»، «من مادرم؛ بچه های ایران فرزند من» و «آجرهای مهربانی» افزون بر یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر از هموطنان نیکوکارمان، معادل هشت میلیارد تومان در مدرسه سازی مشارکت کرده اند.
قفلی خاطرنشان کرد: بیشترین مشارکت را دانش آموزان ابتدایی ۷ تا ۱۲ سال داشته اند و خوزستانی ها همچنان پیشتاز در اجرای این پویش هستند.
دانش آموزان و کودکان علاقه مند می توانند تصویر نقاشی خویش را با مبحث «مدرسه دوست داشتنی من» در سامانه https: //ajorbajor.ir/ بارگذاری کنند که ضمن اهدای هدایایی به بهترین نقاشی های دانش آموزان، در انتهای پویش، حامی مالی این طرح به ازای هر نقاشی معادل یک آجر را به مدرسه سازی اختصاص می دهد.

1400/07/07
22:28:42
5.0 / 5
371
تگهای خبر: آموزش , جوانان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است