رئیس دانشگاه علوم پزشكی آزاد تهران:

۱۰ هزار دانشجوی گروه علوم پزشکی واکسینه شدند

۱۰ هزار دانشجوی گروه علوم پزشکی واکسینه شدند

به گزارش دانشگاه فارسی رییس دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران با بیان این که 10 هزار دانشجوی گروه علوم پزشکی آزاد تهران واکسینه شده اند، اظهار داشت: تا 25 روز آینده دز اول واکسن سایر دانشجویان تزریق خواهد شد.علیرضا خوشدل در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه توضیح داد و اظهار داشت: واکسیناسیون دانشجویان گروه های علوم پزشکی شامل دانشجویان پزشکی، پرستاری، علوم ازمایشگاهی و … که شامل ۱۰ هزار نفر می شود، انجام شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران با اشاره به این که دز اول واکسیناسیون این تعداد از دانشجویان تزریق شده است، اظهار داشت: هم اکنون دز دوم درحال تزریق به این دانشجویان است و به زودی به پایان می رسد. وی افزود: البته درباب تامین واکسیناسیون دانشجویان گروه داروسازی مشکل داشتیم که خوشبختانه دز اول تامین شد اما هنوز دز دوم این گروه از دانشجویان تامین نشده است.
خوشدل با بیان این که واکسیناسیون اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تمام شده است، اظهار داشت: واکسیناسیون سایر دانشجویان از چهارشنبه هفته گذشته در مراکز مختلف دانشگاه آزاد و پایگاه های وزارت بهداشت شروع شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران اشاره کرد: در واحدهای دانشگاه آزاد استان تهران، ۱۸ مرکز واکسیناسیون که ۱۰۰ کانتر واکسیناسیون دارد، در نظر گرفته شده و دانشجویان می توانند مراجعه کنند.
وی در ادامه اشاره کرد: پیش بینی ما این است که تا ۲۵ روز آینده دز اول همه دانشجویان علوم پزشکی تهران را تمام نماییم.
خوشدل ضمن اشاره به این که هنوز تقویم آموزشی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ رسماً از طرف وزارت بهداشت و سازمان مرکزی ابلاغ نشده است، اظهار داشت: طبق روال هر سال برنامه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران از ۲۵ شهریور شروع خواهد شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران با بیان این مطلب که ترم تحصیلی پیش رو تلفیقی (مجازی و حضوری) است، اظهار داشت: منتظر هستیم تزریق دز دوم بیش از ۷۰ درصد دانشجویان تکمیل شود تا بعد از آن احتمالاً از نیمه های آبان ماه کلاس های عملی و آزمایشگاهی بصورت حضوری اجرا شود.


منبع:

1400/06/26
13:43:59
5.0 / 5
298
تگهای خبر: آموزش , اساتید , پزشك , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است