انتخاب رشته داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا ۲۶شهریور ادامه دارد

انتخاب رشته داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا ۲۶شهریور ادامه دارد

به گزارش دانشگاه فارسی انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی تا روز جمعه ۲۶ شهریور ادامه دارد.


به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از خبرگزاری ایرنا از دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ که برپایه کارنامه صادره از جانب سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند و علاقمند به انتخاب رشته/محل های دایر در دانشگاه آزاد هستند، می توانند با کد دسترسی انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه سازمان تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۶ شهریور نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
به داوطلبان سفارش می شود ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و بعد از مطالعه و کسب آگاهی، با رفتن به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
داوطلبان لازم است بعد از انتخاب رشته / محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خویش را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.
به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از خبرگزاری ایرنا، انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی از روز چهارشنبه (۱۰ شهریورماه) شروع شد و تا روز جمعه ۱۹ شهریور ماه مهلت داشت که این تاریخ تا ۲۶ شهریور تمدید گردید.


منبع:

1400/06/24
15:07:58
5.0 / 5
303
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است