معاون دانشجویی خبر داد؛

11 هزار استاد، دانشجو و کارمند در دانشگاه تهران واکسینه شدند

11 هزار استاد، دانشجو و کارمند در دانشگاه تهران واکسینه شدند

به گزارش دانشگاه فارسی معاون دانشجویی دانشگاه تهران اظهار داشت: تابحال ۱۱ هزار نفر از اساتید، دانشجویان و کارمندان و خانواده اساتید و کارمندان در دانشگاه تهران واکسینه شده اند.سعید حبیبا در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به آخرین وضعیت واکسیناسیون اساتید، کارمندان و دانشجویان این دانشگاه اظهار داشت: از تاریخ ۲۰ مردادماه واکسیناسیون دانشجویان دکتری و ارشد ساکن در خوابگاه ها و همینطور آن دسته از دانشجویانی که احتیاج به حضور در دانشگاه داشتند، شروع شد. حتی بعضی از دانشجویان کارشناسی که در آزمایشگاه و کارگاه ها فعالیت دارند هم واکسینه شدند و تعدادی هم مانده اند.
معاون دانشجویی دانشگاه تهران ضمن تاکید بر این که تمامی کارکنان دانشگاه شامل رسمی، پیمانی، قرارداد معین، قرارداد خدمات و شرکتی دانشگاه، فارغ از هرگونه رده سنی در دانشگاه واکسینه شدند، تصریح کرد: بر مبنای آمار کلی که در اختیار داریم حدود ۱۱ هزار نفر شامل اساتید، دانشجویان کارکنان، خانواده اساتید و کارکنان (آن هایی که در رده سنی تزریق قرار داشتند) واکسینه شده اند. تقریباً ۹ هزار نفر دز اول را دریافت نمودند و مابقی دز دوم.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون واکسیناسیون دانشجویان کارشناسی متوقف شده اما با رسیدن محموله های جدید و مجوز ستاد کرونا ان شاءالله از سر گرفته خواهد شد، اظهار داشت: برخی از دانشجویان کارشناسی این دانشگاه هنوز واکسینه نشده اند و ما در انتظار مجوز هستیم.
حبیبا افزود: از ۵ شهریور ماه تزریق دز دوم به اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان شروع شده و همچنان ادامه دارد.
معاون دانشجویی دانشگاه تهران تصریح کرد: هم اکنون اگر افراد مشمول جا مانده باشند مثل اساتیدی که مرخصی تابستانی بوده اند و یا دانشجویانی که به هر علتی واکسینه نشده اند، با رفتن به دانشگاه دز اول به آنها تزریق خواهد شد.


منبع:

1400/06/18
10:16:12
5.0 / 5
286
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است