معاونت دانشجویی اعلام كرد؛

جزییات اختصاص تسهیلات رفاهی و وامی به دانشجویان پزشکی تربیت مدرس

جزییات اختصاص تسهیلات رفاهی و وامی به دانشجویان پزشکی تربیت مدرس

دانشگاه فارسی: معاونت دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس جزییات اختصاص تسهیلات رفاهی و وامی به دانشجویان علوم پزشکی ورودی جدید را اعلام نمود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، معاونت دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس تسهیلات رفاهی و وامی اختصاص یافته به دانشجویان ورودی جدید پزشکی این دانشگاه را برای سال تحصیلی جدید اعلام نمود که این خدمات و تسهیلات به شرح زیر است؛

۱- همه دانشجویان از جانب دانشگاه تحت پوشش بیمه حوادث هستند، در صورت بروز حادثه و اطلاع بموقع (حداکثر تا ۱۵ روز بعد از حادثه) قسمتی از هزینه درمان با ارائه مستندات از جانب بیمه پرداخت می شود.

۲- پرداخت وام به دانشجویان فقط در سنوات مجاز امکان پذیر است. (دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ۴ ترم و دانشجویان دکتری ۸ ترم از زمان آغاز به تحصیل)

۳- درخواست وام دانشجو فقط مربوط به همان ترم است و درصورت نیاز به وام در هر ترم بایستی جداگانه در موعد مقرر مطابق اطلاعیه هایی که اعلام می شود مجدداً درخواست نماید.

۴- دانشجو لازم است بلافاصله پس از دفاع از پایان نامه (اتمام تحصیل) جهت تعیین تکلیف وام های دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان و گرفتن دفترچه قسط به امور دانشجویی مراجعه نماید. تبصره: عدم مراجعه به موقع دانشجو بلافاصله پس از تاریخ دفاع از پایان نامه (اتمام تحصیل) به امور دانشجویی به منزله استنکاف از پرداخت بوده و دانشجو می بایست کل بدهی و جریمه به تناسب میزان تاخیر را یکجا بازپرداخت کند.

۵- دانشجویانی که در مقاطع تحصیلی قبلی بدهی دارند و دفترچه اقساط گرفتن نموده اند و بدهی (قسط) معوقه ندارند، حسب تشخیص صندوق رفاه دانشجویان می توانند بعد از تنظیم سند تعهد محضری جدید و تشکیل پرونده مقطع جدید در پورتال دانشجویی صندوق رفاه (portal.srd.ir/login.aspx) درخواست وام نموده و بدهی خویش را به پس از اتمام سنوات مجاز مقطع تحصیلی فعلی موکول کنند.

تبصره: سررسید پرداخت بدهی مقطع قبلی این قبیل دانشجویان برای مقطع کارشناسی ارشد دو سال و مقطع دکتری چهار سال پس از آغاز به تحصیل در مقطع فعلی می باشد و در صورت عدم پرداخت بدهی در سررسید مقرر مشمول و جریمه به تناسب میزان تاخیر و پرداخت کل بدهی بطور یکجا می شوند.
۶- دانشجویان اخراجی و انصرافی یا ترک تحصیل بلافاصله ملزم به بازپرداخت کامل و یکجای بدهی و کل تسهیلات دریافتی خود به صندوق رفاه دانشجویان می باشند؛ در غیر این صورت علاوه بر بدهی، مشمول پرداخت جریمه به تناسب میزان دیرکرد نیز می شوند.

۷- تسلیم اصل مدرک تحصیلی و ریزنمرات استفاده کنندگان از وام صندوق، پس از پرداخت کل بدهی و انجام تعهدات قانونی دیگر امکان پذیر است.

۸- آن دسته از دانشجویان و دانش آموختگانی که در زمان مقرر نسبت به تعیین وضعیت بدهی خود و دریافت دفترچه اقساط اقدام ننمایند، مجموع بدهی آنان به دین حال تبدیل گشته و صندوق راساً دفترچه تک قسط کل بدهی ایشان را صادر می نماید و دانشجو ملزم به پرداخت یکجای کل بدهی خود و جریمه به تناسب میزان تأخیر می باشد.

تبصره: جریمه تأخیر شامل افراد زیر می گردد:
الف) دانش آموختگان دارای دفترچه اقساط که تاریخ سررسید قسط آنان یک یا بیش از یکبار به تعویق افتاده است.

ب) منصرفین، تارکین و محرومین از تحصیل که از بازپرداخت کل بدهی (طبق مقررات مربوط) استنکاف نموده اند.

ج) در صورت عدم پرداخت یکجای بدهی قبلی، میزان جریمه برای صدور دفترچه اقساط جدید بصورت نقدی گرفتن خواهد شد.

د) بدهکاران وام های دانشجویی که در مهلت مقرر نسبت به تعیین وضعیت (پرداخت یا تقسیط) بدهی خود اقدام نکنند.

1400/06/08
21:14:53
5.0 / 5
355
تگهای خبر: پزشك , تحصیل , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است