۲۰ مرداد آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات به کنگره دانشجویان رادیولوژی

۲۰ مرداد آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات به کنگره دانشجویان رادیولوژی

دانشگاه فارسی: دبیرخانه نخستین کنگره بین المللی انجمن علمی دانشجویان رادیولوژی کشور از تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات تا تاریخ 20 مرداد ماه 1400 آگاهی داد.


به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از خبرگزاری ایرنا از معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دبیرخانه نخستین کنگره بین المللی انجمن علمی دانشجویان رادیولوژی کشور باتوجه به استقبال زیاد و درخواست مکرر دانشجویان، مهلت زمانی ارسال چکیده مقالات را تا ۲۰ مرداد ماه ۱۴۰۰ تمدید کرد.
نخستین کنگره بین المللی انجمن علمی دانشجویان رادیولوژی کشور بصورت مجازی از یکم تا سوم شهریور ماه انجام می شود. جامعه هدف این کنگره شامل دانشجویان کارشناسی رادیولوژی و مقاطع بالاتر مربوطه است و در این کنگره درباب مباحث و مقالات دانشجویان دراین زمینه، بحث و تبادل نظر خواهد شد.
این کنگره با همکاری و حمایت دانشگاه های علوم پزشکی سبزوار و جندی شاپور اهواز برگزار و در آخر گواهی معتبر به شرکت کنندگان و ارائه دهندگان مقاله اهدا می شود. همین طور جوایزی به برگزیدگان هر محور از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تعلق خواهد گرفت.
در شیوه نامه اجرائی نخستین کنگره بین المللی دانشجویان رادیولوژی کشور به اطلاعات لازم برای ثبت نام و شرکت در کنگره، نحوه ارسال چکیده مقالات و ارائه مباحث، معرفی هیئت اجرائی کنگره، راه های ارتباطی با کنگره و معرفی هیئت داوری کنگره پرداخته شده است.
آی دی روابط عمومی برای سوالات احتمالی دانشجویان iran_Rsa_admin @ است.


منبع:

1400/05/27
23:37:53
5.0 / 5
306
تگهای خبر: آموزش , انجمن , پزشك , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است