مدیر مركز درمان ناباروری پژوهشگاه ابن سینا:

درمان ناباروری، درمان لاکچری نیست

درمان ناباروری، درمان لاکچری نیست

به گزارش دانشگاه فارسی مدیر مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر پژوهشگاه ابن سینا اظهار داشت: درمان ناباروری، درمان لوکس و لاکچری نیست بلکه جزو درمان های ضروری و مهم می باشد.


علی صادقی تبار روز شنبه در نشست خبری به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار عنوان کرد: در گذشته تصور می شد که درمان ناباروری در حد درمان زیبایی است که این نگاه امروزه تغییر کرده است.
وی ادامه داد: اگر سازمان های بیمه پایه خدمات ناباروری را پوشش می دهند و مردم هم از این درمان بهره می برند، این مرکز تحقیقاتی در تحقق این مورد نقش داشته است و پژوهشگاه ابن سینا از یک دهه پیش، پیگیری در این حوزه را شروع کرد.
مدیر مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر پژوهشگاه ابن سینا به بهره گیری از خدمات سلول درمانی در حوزه ناباروری اشاره نمود و اظهار داشت: این دستاورد یکی از یافته های جدید است و در کمتر مرکزی استفاده می شود که این پژوهشگاه با کمک توان و ظرفیت محققان کشور موفق به بهره گیری از این دستاورد شد.
صادقی تبار افزود: مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر پژوهشگاه ابن سینا در حوزه اندومتریوز و سقط مکرر به دستاوردهای خوبی دست یافته است.
اطلاع رسانی خبرنگاران از موفقیت های علمی، مانع از مهاجرت جوانان می شود
محمدرضا صادقی رئیس پژوهشگاه ابن سینا هم در این جلسه خبری با تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران با انتشار اخبار دستاوردها و موفقیت های علمی پژوهشگران ایرانی، سبب از بین رفتن یاس و ناامیدی آینده سازان کشور و پیشگیری از مهاجرت آنان می شوند.
وی اضافه کرد: خبرنگاران با اطلاع رسانی مناسب از رویدادها و فعالیتهای علمی پژوهشگاه ابن سینا و سایر مراکز تحقیقاتی و پژوهشی، روح امید را در کشور می دمند.
رئیس پژوهشگاه ابن سینا خاطرنشان کرد: این اقدام، هم از تبلیغات سوء که ضد کشور وجود دارد، جلوگیری می کند و هم سبب ایجاد انگیزه مضاعف در محققان و پژوهشگران می شود.
صادقی با یادآوری این که در حوزه علم و فناوری اقدامات بسیار خوبی در کشور در حال انجام می باشد، افزود: جهاد دانشگاهی هم در رفع نیازهای اساسی کشور در تلاش است تا خیلی از وابستگی های کشور را قطع کند.
وی افزود: اطلاع رسانی خوبی که خبرنگاران انجام می دهند امید را در جامعه ایجاد می کنند.


منبع:

1400/05/20
23:40:50
5.0 / 5
346
تگهای خبر: برند , پژوهشگر , جوانان , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است