سرپرست سازمان امور دانشجویان مطرح كرد؛

تأثیر امکانات ورزشی در افزایش شور و نشاط و سلامت دانشجویان

تأثیر امکانات ورزشی در افزایش شور و نشاط و سلامت دانشجویان

به گزارش دانشگاه فارسی سرپرست سازمان امور دانشجویان طی بازدید از دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: فراهم کردن امکانات ورزشی در افزایش شور و نشاط و سلامت دانشجویان مؤثر است بنابراین سازمان از توسعه سرانه ورزشی حمایت می کند.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از سازمان امور دانشجویان، غلامرضا غفاری، اظهار داشت: فراهم کردن امکانات ورزشی در افزایش شور و نشاط و سلامت دانشجویان مؤثر است و نتیجه نهایی آن بهبود عملکرد تحصیلی دانشجویان و افزایش دستاوردهای علمی است.
وی اضافه کرد: وقتی دانشگاه شهید بهشتی بعنوان یک دانشگاه مطرح از نظر علمی در کشور مطرح است دانشجویان این دانشگاه انتظار دارند این دانشگاه از نظر امکانات ورزشی و رفاهی هم در سطح بالایی باشد و افتتاح طرح های عمرانی امروز، نتیجه تلاش مسؤلان این دانشگاه در این بخش را نشان داده است.
سرپرست سازمان امور دانشجویان با تکیه بر حمایت این سازمان از برنامه های توسعه سرانه ورزشی و امکانات رفاهی دانشگاه شهید بهشتی تا رسیدن به استاندارد کشوری اظهار داشت: اقدام این دانشگاه در استفاده از توان بخش خصوصی و ظرفیت خیرین آموزش عالی اقدام بسیار مثبتی است و باید استمرار داشته باشد.
تقی زاده، هم عنوان کرد: در بازدید از این دانشگاه شاهد رشد مناسب پروژ های ورزشی و رفاهی، باز سازی ها و تجهیز اماکن ورزشی بودیم که این تغییرات اساسا در بهبود وضعیت تحصیلی دانشجویان مشاهده خواهد شد.
معاون پشتیبانی و توسعه منابع سازمان امور دانشجویان با تکیه بر این که اقدامات اخیر بخش عمرانی در دانشگاه شهید بهشتی، چهره جدیدی به این دانشگاه با قدمت طولانی بخشیده است اظهار داشت: امیدواریم شرایط حضور دانشجویان در ترم تحصیلی جدید فراهم گردد و محیط دانشگاه ها به دوران پر نشاط خود بازگردد.
گفتنی است در جریان این بازدید، تجهیز آشپزخانه مرکزی، سالن بدن سازی، سالن بازی، سالن توزیع غذا و سالن ورزش ایروبیک در خوابگاه دختران و سالن بدنسازی، سالن کشتی و رزمی، سالن بازی، سالن تنیس و سالن مطالعه خوابگاه پسران، پیست دو و میدانی و ساختمان خوابگاه کچویی به بهره داری رسید.


منبع:

1400/05/18
10:21:30
5.0 / 5
333
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است