براساس قوانین ثبت نام؛

دانشجویانی که ازدواج مجدد کرده اند مشمول ازدواج دانشجویی نمی شوند

دانشجویانی که ازدواج مجدد کرده اند مشمول ازدواج دانشجویی نمی شوند

دانشگاه فارسی: بر طبق قوانین ثبت نام ازدواج دانشجویی امکان ثبت نام دانشجویانی که ازدواج مجدد کرده اند در سامانه ازدواج وجود ندارد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، برمبنای ثبت نام در سامانه ازدواج دانشجویی، امکان ثبت نام دانشجویانی که ازدواج مجدد کرده اند در سامانه ازدواج وجود ندارد. قوانین ثبت نام ازدواج دانشجویی به شرح زیر است:
ملاک شرکت در «هم سفر تا بهشت» دانشجو بودن حداقل یکی از زوجین در زمان عقد است.
امکان شرکت جاماندگان دوره بیست و یکم و پیش از آن میسر نیست، تنها زوجینی که حداقل یک نفر از آنها دانشجو بوده و تاریخ رسمی عقد در فاصله زمانی یک فروردین هزار و سیصد و نود و هشت تا یک شهریور هزار و چهارصد باشد مجوز ثبت نام در سامانه را خواهند داشت.
در مواردی که هر دو زوج دانشجو باشند لازم است فقط یکی از آنها بعنوان داوطلب اصلی در سامانه ثبت نام کنند امکان ثبت نام دانشجویانی که ازدواج مجدد کرده اند در سامانه ازدواج وجود ندارد مگر اینکه هر دو نفر زوجین در سالهای پیش به جشن ازدواج دانشجویی اعزام نشده باشند در این صورت ستاد استانی بعد از تأیید مورد نسبت به نامه نگاری با ستاد مرکزی اقدام نموده تا در صورت صلاح دید اعزام این زوج و امکان ثبت نام آنها میسر شود.
به منظور قطعی نمودن ثبت نام دانشجویان می بایست حداکثر تا دو هفته بعد از ثبت نام اولیه در سامانه گام های بعدی تا نهایی شدن ثبت نام و انتخاب کاروان را طی کنند.
کلیه هزینه های اسکان پذیرایی و برنامه های فرهنگی و آموزشی در مشهد مقدس به عهده ستاد ازدواج دانشجویی از مسئولین فقط هزینه های ارزیابی و ذهاب را متقبل می شوند.
زوج های دانشجو می توانند برای ثبت نام تا اختتام شهریور ماه ۱۴۰۰ به آدرس اینترنتی ezdevaj.nahad.ir مراجعه کنند.


منبع:

1400/05/12
12:55:01
5.0 / 5
291
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است