از سوی صندوق رفاه؛

شرایط اختصاص وام ضروری دانشجویی

شرایط اختصاص وام ضروری دانشجویی

به گزارش دانشگاه فارسی صندوق رفاه دانشجویان شرایط اختصاص وام ضروری را اعلام کرد، دانشجویان متقاضی وام ضروری ازدواج حداکثر تا ۱۸ ماه بعد از تاریخ عقد می توانند برای دریافت آن اقدام نمایند.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، صندوق رفاه دانشجویان شرایط اختصاص وام ضروری را اعلام کرد، دانشجویان متقاضی وام ضروری ازدواج حداکثر تا ۱۸ ماه بعد از تاریخ عقد می توانند برای دریافت آن اقدام نمایند.
شرایط اختصاصی وام ضروری:
الف- تعداد استفاده از رویدادهای وام ضروری در هر مقطع تحصیلی به شرح زیر است:
کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته حداکثر ۲رویداد.
کارشناسی پیوسته و دکترای تخصصی ناپیوسته غیر بورسیه حداکثر ۴رویداد.
کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری پیوسته و دکترای حرفه ای حداکثر ۵رویداد.
ب- در صورت عرضه اسناد مالی با مبالغ بیشتر از میزان مقرر در رویدادهای وام ضروری، میزان وام پرداختی به دانشجویان از سقف مبلغ تعیین شده در هر رویداد بیشتر نخواهد بود و در صورت کمتر بودن مبلغ مورد تقاضا از سقف هر رویداد، مطابق مبلغ مقرر در اسناد عرضه شده وام پرداخت خواهد شد.
ج- دانشجویان سایر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشورکه از راه سازمان سنجش آموزش کشور پذیرفته شده باشند، در صورت درخواست می توانند استفاده کنند. ردیف رویداد مهلت عرضه و اعتبار مستندات دوره تحصیلی حائز شرایط سقف مبلغ هر رویداد تعداد دریافت وام بر حسب مقطع تحصیلی ۱ موارد خاص حداکثر تا ۹ ماه بعد از رویداد و دوره تحصیل روزانه مبلغ هر رویداد و سقف مبلغ اعطایی در هر رویداد پیش از شروع هر سال تحصیلی مطابق مصوبات هیأت امنا صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام خواهد شد. ۲ حوادث و بلایای طبیعی حداکثر تا ۹ ماه بعد از حادثه و دوره تحصیل دانشجویان شاغل به تحصیل در تمام دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ۳ توان خواه حداکثر ۹ ماه بعد از رویداد و دوره تحصیل ۴ برتر، نمونه کشوری، مبتکر حداکثر تا ۶ ماه بعد از دریافت مدرک برتر، نمونه و مبتکر بودن و در دوره تحصیل روزانه ۵ قهرمان ورزشی حداکثر تا ۶ ماه بعد از دریافت مدرک قهرمانی و دوره تحصیل روزانه ۶ ازدواح حداکثر تا ۱۸ ماه بعد از تاریخ عقد روزانه یک نوبت در تمام مقاطع تحصیلی


منبع:

1400/05/11
13:22:06
5.0 / 5
421
تگهای خبر: آموزش , بورسیه , تحصیل , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است