زالی:

تعداد مراکز درمان سرپایی کرونا در تهران افزایش یافت

تعداد مراکز درمان سرپایی کرونا در تهران افزایش یافت

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران اظهار داشت: تعداد مراکز درمان سرپایی کرونا در پایتخت با استفاده از امکانات نیروهای مسلح افزایش پیدا کرد.


به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش، دکتر علیرصا زالی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از کتابخانه هوشمند مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی بیمارستان لبافی نژاد اضافه کرد: با انجام اقداماتی مانند افزایش تعداد مراکز درمان سرپایی، تاب آوری تخت های بیمارستان را شاهد خواهیم بود.
وی به افزایش مراکز واکسیناسیون کرونا اشاره نمود و خاطرنشان کرد: روز گذشته با کمک نیروهای مسلح در شرق، غرب و جنوب تهران چهار تا پنج مرکز تجمیعی جدید واکسیناسیون افتتاح شد.
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران خاطرنشان کرد: با عنایت به فعال شدن کمیته ترخیص، هر روز بیشتر از هزار بیمار از بیمارستان های تهران ترخیص می شوند.
زالی افزود: بیماران کرونایی بمحض رسیدن به شرایط ثبات در علائم حیاتی از بیمارستان ترخیص می شوند تا شرایط برای پذیرش بیماران جدید فراهم گردد.
مجموع بستری کرونایی در تهران به بیشتر از ۹ هزار ۶۵۰ نفر رسید
او همینطور اظهار داشت: برپایه آخرین آمارها تا ساعت ۱۰ بامداد امروز در استان تهران مجموع بستری کرونایی به بیشتر از ۹ هزار و۶۵۰ بیمار رسید که از این تعداد حدود ۲ هزار ۶۰۰ بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری شدند.
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران افزود: روز گذشته یک هزار و ۳۶۰ بیمار از بیمارستان های تهران ترخیص شدند و در مقابل، ورودی بیمار به بیمارستان ها هزار و ۴۱۰ نفر بود که این مورد نشان داده است هنوز به تراز مثبت ترخیص و ورودی نرسیده ایم.
وی افزود: حدود ۱۸ هزار نفر سرپایی به مراکز بهداشت و درمان رجوع می کنند که با تدابیری همچون ایجاد نقاهتگاه موقت که انجام می شود امیدواریم بتوانیم ظرفیت سازی جدیدی در تهران به وجود آوریم.


1400/05/09
21:37:20
5.0 / 5
306
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , كتاب , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است